Narodowe Święto Niepodległości w Konopiskach

W niedzielę 11 listopada w Konopiskach odbędą się gminne uroczystości Narodowego Święta Niepodległości w Konopiskach.

Szczegóły znajdziecie na plakacie imprezy.Kategorie:

7 odpowiedzi na “Narodowe Święto Niepodległości w Konopiskach”

 1. Miś pisze:

  Z tego natłoku aż nie wiem co wybrać ???

  5
  4
 2. Obsluga pisze:

  Impreza się udała ale nie wszyscy świętują widzę sprzątaczki ze szkoły jak ciężko pracują ciekawe jak gmina wynagrodzi te panie za ten świąteczny czas poświęcony gminie ???

  4
  7
  • Stopa pisze:

   Zapytaj swojego przyjaciela który przegrał wybory jak on za swoich czasów nagradzal panie sprzątaczki. Do stołu z vipami ich nie zapraszał!

   4
   4
 3. Obserwator pisze:

  Co one są winne że się kłucie pozostawiły własne rodziny dla dobra całej gminy.

  6
  0
 4. Michal pisze:

  Komentarz bez sensu. Albo beda mialy premię albo godziny do odbioru. Socha chyba miliona premii za takie prace dodatkowe nie dawal?

  5
  4
 5. Uczen pisze:

  Socha był wójtem 5 lat temu czasy sie zmieniaja trzeba było zamówić katering a nie odrywać kobiet od swoich rodzin i świat !!!

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).