Narodowe Święto Niepodległości bez udziału Wójta!

W piątek w Konopiskach odbyły się uroczystości związane z Narodowym Świętem Niepodległości. W oficjalnych uroczystościach zabrakło Wójta Gminy – Jerzego Żurka.

Poniżej kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKI

img_20161111_112440 img_20161111_113123 img_20161111_113246 img_20161111_113253 img_20161111_113259 img_20161111_114928 img_20161111_115036Kategorie:

49 odpowiedzi na “Narodowe Święto Niepodległości bez udziału Wójta!”

 1. Belzebub pisze:

  I to za poprzedniego wójta było nie do pomyślenia!

  0
  0
 2. Jan Izydroczyk pisze:

  może miał co innego na głowie?

  0
  0
  • Baśka pisze:

   a co niby miał “na głowie”? Jak chciał być wójtem, to trzeba było wkalkulować, że sprawy prywatne odkłada się na bok. Święto Narodowe! On jest od tego jak d…a od sr…a, żeby reprezentować! Od roboty ma ludzi! To od czego on jest niby? Dupek po prostu. Mógł nie przemawiać, żeby się nie jąkać, ma rzecznika, mógł się wyłgać chrypką, ale BYĆ!
   Co za miernota.

   0
   0
 3. hary pisze:

  Za tej kadencji uroczystość taka odbywa się po raz drugi , niestety pan ŻUREK gościł jedynie na gorąco po uroczystości w stołówce Gimnazjum zarówno w tym jak i tamtym roku . Czyżby bał się ludziom w oczy spojrzeć ??????

  0
  0
 4. Janusz pisze:

  Co w tym dziwnego? Czy Pani HGW w Warszawie jest na wszystkich uroczystościach? Czy Pan KM jest na kazdej uroczystości organizowanej w Częstochowie?
  Czerwone literki i kolejny artykuł na niezależnym portalu juz gotowy.

  0
  0
  • Baśka pisze:

   Janusz, nie porównuj tego miernoty z władzami Kraju czy stolicy! Co on ma innego do roboty jak nie reprezentować gminę na takich uroczystościach?! Na popijawę to znalazł czas? Dno.

   0
   0
  • Kasjusz pisze:

   Elita polityczna naszego kraju to szczyt chamstwa, obludy, zaklamania i braku troski o ludzi. Liczy sie tylko koryto. Czym sie rozni byla i obecna ekipa? Kazdy odpowie sobie sam, ale wystarczy spojrzec co sie tu dzieje!

   0
   0
 5. Niewiadow pisze:

  Kolejne bicie piany. Jest zastępca oraz inni pełniący ważne funkcje w gminie. Spotkania, zebrania , podsumowania, otwarcia, zamknięcia, wyjazdy do Katowic, Częstochowy czy do innych miejsc, jubileusze oraz inne w soboty, niedziele i święta.

  0
  0
 6. Izolbu pisze:

  pewnie bal sie kompromitacji hehe

  0
  0
 7. Naro pisze:

  Czego czepiacie się wójta Zurka? Przecież jako patriota na wybory samorzadowe 2014 powołał komitet wyborczy ,,Moja mała ojczyzna,, I to wszystko co dobrego zrobił dla gminy Konopiska. Kto to widział aby na jakieś tam święto narodowe musiał wójt być obecny! Co innego imprezki, gdzie się bawi, tanczy i leje, oj tam musi na 100% być obecny,bo cóż sobie pomyślą wyborcy! Hali sportowej nie wybuduje w Aleksandrii, bo po co, brakloby mu grosza na skromną pensję. Lepiej nic nie robić i tak miesiąc za miesiącem na koncie się odkłada. Imprezke się zaliczy, parę fotek z ludem zrobi się i tak do następnej wypłaty. Myśli ,że lud ciemny to kłamstwo i mydlenie oczu traktuje poważnie!

  0
  0
 8. Z osia pisze:

  Jak miał się jąkać, to lepiej że był nieobecny!

  0
  0
 9. Znajomy pisze:

  Janusz! Warszawa i Częstochowa to nie jakąś gmina,więc na takich uroczystościach wójt to Priorytet!!!
  Więc nie piernicz głupio,zamkij ryj żryj i płać podatki…

  0
  0
  • Jb pisze:

   Błękitny ma gruba kasę od wojta, to musi jak pies warczeć, czy mu się podoba, czy nie! Teraz już wszyscy wiemy dlaczego Wójt nie buduje hali dla dzieci z Aleksandrii!

   0
   0
  • Janusz pisze:

   No ja na przykład nie wiem dlaczego nie budują hali w Aleksandrii. Proszę mi to wytłumaczyć. Z góry dziękuję za odpowiedź.

   0
   0
 10. Za miedzy pisze:

  Zobaczcie jak wójt gminy Poczesna potrafi być prawdziwym gospodarzem i patriotą. Wójcie Żurek Wstyd i hańba za taką postawę !!! Zmieńmy szybko tego nieudacznika, niech dalej nie hańbi naszej społeczności gminnej!

  0
  0
 11. Klaun pisze:

  Ponoć wójt Żurek jest na urlopie? Hi,hi,hi. Śmiechu warta ta zabawa wójta ,,w chowanego,, Aby moc być niezauważalnym, wójt cichaczem pod urząd gminy podjeżdża yariską-jest to drugi samochód wojta, dziecinada, a Mazda cx -5 zamknięta w garażu! Czyżby bal się uczestniczyć w świecie niepodległości? Przedszkolak lepiej by to wymyślił!

  0
  0
 12. Kartezjusz pisze:

  Niestety, Baśka, masz rację!

  0
  0
 13. Janusz pisze:

  Do Baśka:
  To zadzwon prosze do UM Stolecznego Warszawa i zapytaj sie czy Hania chodzi na wszystkie uroczystości i jesli to chodzi to zapytaj sie dlaczego. Ale zadzwoń prosze. I prosze cie wytlumacz mi dlaczego nie wybuduje wojt hali w Aleksandrii? Bo kolega cos mi nie raczy odpowiedziec. Z gory dziekuje za odpowiedź.

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   HGW nie chodzi na wszystkie uroczystości, ale te największe organizowane przez Urząd (jak w tym przypadku) odwiedza na pewno!

   0
   0
  • Baśka pisze:

   Nie wiem dlaczego ten nierób nie wybuduje hali. Ja nie wiem dlaczego wogóle jest wójtem. A dlaczego w Warszawie na przykład jest inaczej? ano porównaj sobie wielkość Warszawy i gminy Konopiska, ilość imprez i spraw w Warszawie i Konopiskach, i przestań “udawać idiotę”. Nie musisz udawać.

   0
   0
  • Janusz pisze:

   Czyli Basiu ty tez nie wiesz dlaczego nie wybuduje wojt hali w Aleksandrii. A Jb pisze ze wszyscy wiedzą.
   Ponawiam wiec pytanie czy ktos moze mi wytłumaczyć dlaczego wojt nie wybuduje hali w Aleksandrii. Z gory dziekuje za odpowiedz

   0
   0
 14. Janusz pisze:

  Dlaczego nie buduje sie hali w Aleksandrii? Podobno wszyscy to wiedzą. Ja na przykład nie wiem chciałbym sie dowiedzieć. Z gory dziekuje za odpowiedz

  0
  0
  • Sas pisze:

   Twoją wątpliwość winien rozstrzygnąć len lub niedorzecznik. Mieszkańcy wydają na tych Nieudaczników masę kasy i mają prawo być na bieżąco informowani i Ty Janusz również od nich powinieneś otrzymać informację! Powodzenia!

   0
   0
  • Wypych pisze:

   Uważam że jesteś bardziej głupi niż wyglądasz. Gdybyś śledził poprzednia radę to wiedziałaś na co zostały środki przesunięte.

   0
   0
 15. Siwy pisze:

  Może księgowa powiedziała, że nie ma kasy? albo…pogniewał się z…Aleksandrią?

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Jedno i drugie możliwe, nawet obydwie hipotezy razem.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   odezwal sie Pan radny ktory sam zaglosowal za odebraniem tych pieniedzy. To jest bezczelne i obludne. Z jakiego nicku Pan jeszcze dzis napisal?? Lisica, polonista?

   0
   0
  • Niewiadow pisze:

   On ma tutaj 5 lub 6 nicków. Wywalił się jak wóź z węglem również na Stańczyku. Poza tym dziwnie to czasem u niego z UK idzie.

   0
   0
 16. Mariusz pisze:

  Wójt Żurek musi odejść ! Swoim postępowaniem nie zasłużył na zaufanie mieszkańców i brak jakiegokolwiek przejawu patriotyzmu i poszanowania tych co za wolnosc przelali krew! Jego nieobecność na obchodach Święta Narodowego już drugi raz z rzędu dyskwalifikuje go w oczach naszej społeczności! Karierowiczom mówimy : KONIEC!!!!!!!

  0
  0
 17. Janusz pisze:

  Do Wypych:
  Nie śledzę na bieżąco obrad rady gminy. W dalszym ciagu nie otrzymałem informacji. Dajcie tu jakiegoś linka albo rzetelną informacje co to się dzieje i dlaczego nie wybudują tej hali. Milej nocy wszystkim życzę.

  0
  0
 18. Siwy pisze:

  Janusz, idź na najbliższą sesję rady gminy i zadaj to pytanie, a nie pytaj tu na forum. Kiedy, nie wiem, bo na oficjalnej stronie urzędu ciężko znaleźć jakąś informację, albo jeszcze nie podali. Są komisje, ale nie wiem czy tam możesz iść.

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   z hutek ty masz klapki na oczach i czytasz to co masz w zasięgu wzroku, ja nie glosowałem przeciwko zabraniu pieniędzy na halę, tylko za budową oczyszczalni, już raz pisałem dlaczego tak zagłosowałem, ale ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. A swoją drogą taki bystrzak z ciebie to sobie zobacz uchwałę186 w BIP-ie zobaczysz tam że nie glosowałem za odebraniem pieniędzy jest tam tylko ich przesunięcie i jeszcze jedno nie ma możliwości głosowania jednej uchwały jednocześnie za i przeciw. A co do nicków to szukaj, szukaj, tropicielu bzdurnych sensacji, tylko nie po użyciu bo stracisz węch. Ty myślisz że mieszkańców interesuje kto pod jakim nickiem pisze , może to być sam belzebub byle pisał prawdę, w przeciwieństwie do twoich wymysłów i pytań na które sam nie potrafisz poszukać odpowiedzi, lub boisz się zapytać w gminie aby nie podpaść swojemu pryncypałowi

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Dawno nie spotkalem tak bezczelnego czlowieka. Na wpis Baski o tym ze ksiegowa nie dala kasy albo wojt pogniewal sie z aleksandria, napisal Pan ze byc moze jedno i drugie. Sam Pan glosowal za tym, ze ta hala zostala jak Pan to ujal przesunieta. Ludzie z aleksandrii maja to w dupie, bo chcieli hale teraz. Pan byl jednym z tych ktory im ja zabral! Ciekawe, Hamlet pogniewal sie z Aleksandria ze jego przyboczni glosuja przeciw tej miejscowosci? Ja nie musze nic tropic Panie radny. Ma Pan tak wysoki iloraz inteligencji ze sam sie Pan demaskuje:) ja nie kosze z gminy kasy. Pan ma dietke a nie widze zadnych Pana inicjatyw. Do tej pory tez nie napisal ile projektow zlozyl. Niech sie Pan nie wstydzi: 0 to bardzo ladna cyfra. Czyli kosi pan 550 zl a zadnych efektow. Wstyd. Od pisania na forum i interpelacji nam mieszkancom nie przybedzie!

   0
   0
 19. Gosia pisze:

  Mamy wójta patriote szkoda słów juz czas pogonic ze stołka

  0
  0
 20. Janusz pisze:

  Drodzy Państwo, Panie Redaktorze. Caly czas proszę o merytoryczną informacje dlaczego wojt tej hali nie wybuduje? Panie Górnik Pan jest radnym to moze Pan wstawilby informacje na ten temat. Nie interesują mnie osobiste opinie. Dziekuje i pozdrawiam

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   Janusz bo co go obchodzi jakaś tam Aleksandria? Ma to gdzieś!

   0
   0
  • Fizol pisze:

   Witaj w klubie! Nie spodziewałem się ,że jest ktoś mocniej walniety odemnie! Jeśli mieszkasz w gminie Konopiska, to mam konkurenta! Ale mnie nie przebijesz , takich jak ty lekkim sikiem oblewam! Trzymaj się burku!!!!

   0
   0
 21. Górniak Stanisław pisze:

  Janusz, wejdź na BIP zakładka protokoły, i protokół nr8/ 2016 z sesji z dnia 20 października2016, tam jest ponad 2 stronicowe uzasadnienie wójta, jest to odpowiedź na Twoje pytanie i również dla tego bezczelnego typka z hutek. Jemu można tłumaczyć jak krowie na granicy a on swoje. To nie radni tworzą WPF, i jeszcze raz ci powtórzę że nie ma możliwości zagłosowania tylko w temacie hali. Co do projektów, już ci kiedyś odpowiedziałem a ty dalej mędzisz w kółko jedno i to samo. Co do inicjatyw, czy ty je widzisz czy nie, to mi to wisi. Radni nie są od pisania projektów. Na dietę trzeba zasłużyć u wyborców. Może w następnych wyborach będziesz miał szansę,ale wpierw poczytaj ust o sam. gm. bo z twoich wpisów wynika że jesteś w tych sprawach ciemny jak tabaka w rogu.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pisaniem na forum Pan nie zasluzy( szczegolnie kombinujac i podpinajac sie z kilku nickow). Forum jest do dyskuaji i zadawania pytan, nie zmuszajcie kogos zeby chodzil na rade gminy i ogladal wasz cyrk a dodatkowo sie na tym znal! Jak jest slaby autor tego portalu i nie wyjasnia zwyklym mieszkancom wszystkiego to pozniej sa watpliwosci. Ja jestem mieszkancem tej gminy wiec jak Panu wisi to swiadczy to o tym ze ma Pan w dupie mieszkancow, nie tylko mnie. Projekty nie, a inicjatywy jakie dala wyborcow chce Pan zrealizowac i z jakimi Pan wystapil? Majac takie ja bym sie pochwalil ale domniemuje ze Pan z zadna nie wystapil bo tak sie pan broni napisac! Do pracy Panie radny bo w mojej opinii jest Pan jednym z najslabszych radnych, zaraz po panu wiceprzewodniczacym( to tylko moja prywatna opinia)- wyborcy zdecyduja.

   0
   0
 22. Ideal pisze:

  Zhutek jesteś na tym forum od mieszania głupoty z idiotyzmem! Do tej pory nic mądrego od ciebie nie wyszło! Jeden bełkot ! Jeszcze jeden potrafi taki bełkot uprawiać , więc wspólnie potraficie tylko belkotac! Za waszym belkotem nie ma nic wartościowego! Szkoda ludzi ,że takiemu ludzie zaufali ,a on nawet nie potrafi pokłonić się wobec tych co mu wolność dali! Tak to jest jak chłopa oderwiesz od pluga!

  0
  0
 23. Siwy pisze:

  Zgadzam się w całości z Idealem! Te (ta) z hutek na wszystkie tematy natychmiast zabiera głos, ale…tylko bełkocząc, mieszając i przekłamując. Na sesję nie pójdzie zapytać, czytał /a nie będzie. Domaga się odpowiedzi tu na forum od ludzi wyrażających swoje opinie. Rzecznik (oficjalnie) ci tu durnoto nie odpowie, bo on jest zajęty promowaniem swojej osoby. Wójt oficjalnie też ci nie odpowie. A na oficjalnej stronie nie ma forum. Więc jeśli naprawdę chcesz znać odpowiedź to pytaj tych co podjęli taką decyzję, u źródła. VChyba, że to zbyt trudne dla ciebie. Co jest możliwe.

  0
  0
 24. Siwy pisze:

  sorry za literówki, jest późno, oko zmęczone i paluszki też.

  0
  0
 25. Paulina Skowińska pisze:

  Wójt jest na urlopie bo chyba się należy żeby później nie brac pieniędzy za nie wykorzystany urlop jak co niektórzy pazerni na kase.

  0
  0
 26. Baśka pisze:

  Zmęczył się tyloma inwestycjami, ilością uroczystości w jakich brał udział, zdobywaniem pieniędzy dla gminy, pracą ponad siły… bidulek.

  0
  0
 27. Paulina Skowińska pisze:

  To ma nie brac urlopu

  0
  0
 28. Radny pisze:

  On powinien dopłacić gminie ! Nic nie robi , typowy obibok i leń do potęgi!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).