Narodowe Czytanie w Konopiskach

W sobotę 11 września Gminna Biblioteka Publiczna w Konopiskach zorganizowała wspólne czytanie w ramach Narodowego Czytania lektury Gabrieli Zapolskiej pt. “Moralność Pani Dulskiej”. Do wspólnego czytania zostali zaproszeni pracownicy urzędu, przedstawiciele oświaty, KGW oraz proboszcz z parafii w Konopiskach.

Wśród słuchaczy było kilkanaście osób z różnych obszarów gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).