Najwięcej witaminy…mają strażackie dziewczyny

Piękniejsza strona zawodów sportowo – strażackich.

W sobotę (19 września) odbyły się IX Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie. Zostały one przeprowadzone na stadionie sportowym w Konopiskach.
Zawody obejmowały następujące konkurencje: bieg sztafetowy na 400 m z przeszkodami, rozwinięcie bojowe, sztafetę pożarniczą 7×50 z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).