Najbardziej aktywny radny – Stanisław Górniak

Dla wielu kontrowersyjny, dla innych wspaniały radny. Stanisław Górniak jest emerytowanym radnym gminy Konopiska. Posiada 39 000 zł na koncie bankowym oraz dom 120,32m2 o wartości 280 000 zł. W ubiegłym roku otrzymał 28 535,40 zł emerytury i 6325 zł jako radny. W mojej ocenie, jest najbardziej aktywnym radnym tej kadencji. Z pewnością ma wiele pytań i nie boi się trudnych wyzwań.

Poniżej możecie zobaczyć jego oświadczenie majątkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

28 odpowiedzi na “Najbardziej aktywny radny – Stanisław Górniak”

 1. Karol pisze:

  Wspaniały przedstawiciel swoich wyborców. Szkoda tylko, że jest taki jeden…

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  Pani radny czy za rok będzie pan również kandydował?

  0
  0
 3. z korzonka pisze:

  Szkoda tylko ,ze musi Pan tego nieudacznika omijac codziennie w sasiedztwie. Żadna przyjemnośc!!!!!

  0
  0
 4. Ania pisze:

  W czym jest aktywny i co zrobił dla gminy i swojej miejscowości proszę wypisać te inicjatywy. Ja wam powiem jako mieszkanka Rekszowic ,po pierwsze konflikt sasiedzki przeniósł na gmine, po drugie strajk na drodze nic nie przyniosł bo ruch jest jeszcze wiekszy, a tylko zaszkodził gminie i po trzecie głosował za zamknieciem szkoły w Rekszowicach w poprzedniej kadencji. Nieobiektywny ranking to nie wszystko by być najlepszym.

  0
  0
  • Grześ ma to gdzieś pisze:

   Ania skąd masz takie wieści, jesteś sąsiadką czy świadkiem rzekomego konfliktu? Piszesz nieobiektywny ranking a z twojego wpisu aż razi obiektywizmem. Przypomnę że pisano tu o osobie która chciała pogonić gumą, oraz do pracownika zwracała się jak do psa -siad. To że ruch jest jeszcze większy, to wina radnego? wielu kierowców omija odcinek remontowanej drogi przez Dźbów.

   0
   0
  • Ania pisze:

   Odpowiem Ci” Grześ mam to gdzieś” znam ich obu i ich rodziny. Jeden na drugiego nadaje na wsi ,jeden wart drugiego.Kiedyś na pytanie o rade gminy Jurek S odpowiedział, ze z wszystkimi sobie poradziłem tylko jeden mi bruździ Stasiek ale i jego przekonam do siebie.Jak powiedział tak zrobił ,na prostował naszego radnego aż do dnia dzisiejszego.Szkoda tylko że nie udało mu się naprostować historii z IPN-em ,bo jego ostatnia kadencja była tak słaba, że nie ma tu czego bronić . Wójt więcej przebywał na l4 niż w pracy a i inwestycje były słabe bo w kasie było już pusto.Na koniec jeszcze dałeś Stanisław swój głos dałeś na projekt hali w Aleksandrii ,której nie chciałeś a która miała być tylko kiełbaską wyborczą. I wszystko potoczyło by się inaczej, ale wybory wygrał ten nie dobry sąsiad. ” Normalny” to Ty Stanisław na 100%. Pozdrawiam Cie i dużo zdrówka życzę.

   0
   0
 5. Paulina Skowińska pisze:

  Co zrobił dla Rększowic albo dla gminy proszę wymienić autorze .Chyba tylko napisał do wojewody na Bałdygę aby go odwołać a za poprzedniej kadencji p Ania pisze co robił no i odwołanie Poleszczuka i objecie funkcji przewodniczącego rady.

  0
  0
 6. Normalny pisze:

  Pan Radny Górniak to osoba postrzegajaca całokształt problemów jakie muszą być rozwiązane przez gminę! Nie jest mu obojetna krzywda wyrządzana dla gminy i jej mieszkańców przez nieudacznika i broszkę! Ci dwaj tylko myślą o wyczyszczeniu gminnej kasy i robienie fuszerek inwestycyjnych, jak pniaki przy drodze do hutek! Tak tylko potrafi niedorajda czynić i fuchy puszczać! Drugi na majątku gminy pozwolił w remizie działać prywatnej firmie ,,miod i malina,, Ciekawe , kto kasował zyski z organizowanych imprez? Było wiele innych interesikow o których w odpowiednim czasie będzie głośno!!!!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Hehe.. pan radny postrzega chyba tylko swoj interes. Ani jednej rzeczy zrobionej dla gminy nie widze w artykule. Skoro taki aktywny warto napisac. Panie radny wstyd. Pisze pan tu z kilku nickow falszujac tymi czynami obraz dyskusji i to jest aktywnosc? Redaktorze Gasiorski, sprawe tej remizy to panu rozkazali zglosic do prokuratury? Zglosil pan i co??wielkie NIC!!!wszystko gra.

   0
   0
  • Konik pisze:

   Nie przekreślał bym tej sprawy, bo jeszcze może być rozwojowa! Broszka doskonale wie co w trawie piszczy!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Rozwojowy to jest koniec sbecji w naszej gminie.

   0
   0
 7. Karol pisze:

  TW Agent wrócił z wczasów? ty też piszesz pod wieloma nickami i dobrze?
  Pan Górniak jest tu jedynym radnym, który jako członek Komisji Rewizyjnej wytyka błędy i nieprawidłowości wójta i jego świty! Taka jest Jego rola. I robi to dobrze, A że jest sam, bo reszta chodzi na postronku wójta… to i skuteczność niewielka. Pozostali radni tylko biorą kasę.A! i podnoszą rękę!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Zabraniasz.mi na.wczasy jezdzic? Mam kase.to jezdze. Niech Ci Pan wyplaci premie to tez pojedziesz. Jak wrocisz dalej bedziesz trollowal:)

   0
   0
  • Zuch pisze:

   Agent , ty już tyle dziadowstwa narobiłes, lepiej będzie jak sobie relanium zaaplikujesz. Takich ludzi z tak szybko łysiejącą pacyną w młodym wieku i tak wystarczająco Pan poniewiera. Zero intelektu, a jedynie traktuje partie jak kwiatek , bo skacze z jednego na drugi. Wielu wyrobiło sobie o nim pogląd.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Hehehe… relanium to wy potrzebujecie. Po wyborach nie bedziecie mieli juz zadnego radnego, bo ta obecna trojka to katastrofa.

   0
   0
 8. ANNA pisze:

  ALE głosował za absolutorium za dla WÓJTAbo widocznie uznał ze dobrze pracuje

  0
  0
 9. Górniak Stanisław pisze:

  TWAgent, nie mam się czego wstydzić, a Ty masz bardzo krótką pamięć, albo celowo to robisz, już tu kiedyś pisałem: W związku z częstymi zarzutami Wójta, że przez moje działania ma trudności w załatwianiu spraw w ZDW i Województwie.
  Panie Wójcie gdyby nie działania moje i Wójta Sochy oraz posła M. Balta a także Radnego Sejmiku Śląskiego Stanisława Dzwonnika z SLD, których prosiłem o wsparcie, to obecnie nie było by tej informacji o przebudowie drogi DW 908. Gdyż pierwotna lista projektów drogowych przewidywanych do realizacji w ramach RPO Woj. Śl. przyjęta uchwałą 1835/277/IV/2013 z13. 08.2013r nie zawierała przebudowy drogi DW908. Po interwencjach w/w w został przyjęty przez Zarząd Województwa Śląskiego Uchwałą nr 1517/356/IV/2014 Mandat Negocjacyjny Woj. Śl. który w projektach kluczowych ujmuje przebudowę drogi nr908 Częstochowa – Tarn. Góry, co poniżej przedstawiam w wyciągu:
  URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
  MANDAT NEGOCJACYJNY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
  Propozycje przedsięwzięć strategicznych do Kontraktu Terytorialnego, wersja
  2.1
  Projekt z dnia 12 sierpnia 2014r.
  przyjęty przez Zarząd Województwa Śląskiego Uchwałą nr 1517/356/IV/2014
  35. Przebudowa DW nr 908 na odcinku Częstochowa-Tarnowskie Góry 2018 – 2020 Województwo Śląskie 153 000 000,00
  122 400 000,00 EFRR
  Wójt znów chciał przypisać sobie to że ta droga będzie realizowana, obiecywał że jej przebudowa zacznie się w 2017r.
  Zgodnie z informacją jaką otrzymałem dnia 14 lipca 2014r od Zastępcy Dyrektora Wydziału Komunikacji i Transportu Pani Ewy Muchy Urzędu Marszałkowskiego Woj Śl. realizację robót przewiduje się na lata 2018-2020.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Ty zalatwiles. Piszac na.forum..hehe..a zapomnialem. Twoj Pan byl wtedy przy korycie to nie potrzebowal tego.

   0
   0
 10. Górniak Stanisław pisze:

  Ty Agent, sprawdź to co ci napisałem, jeśli to nie prawda to grzmij tu na cała gminę. A nie jak niedorozwój piszesz byle co co.
  W tej sprawie byłem osobiście u Marszałka Dąbrowy.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Ja nie musze nic sprawdzac, niech Pan udowodni!! Ja nie mam zadnych podstaw udfadafac komus kto z roznych nickow tutaj pisuje i wprowadza takim dzialaniem ludzi w blad. Jeden czlowiek ma jedna opinie, po co pisac z innych nickow?a Pana przyjaciel Socha wymieniony w Pana wpisie co zrobil?

   0
   0
 11. Trener pisze:

  Stasiu a czy znasz już wyniki kontroli z RIO do której podobno się nieźle przylozyles?

  0
  0
 12. Górniak Stanisław pisze:

  TWAgent vel Trener Vel z hutek znam bo co? Jeden czlowiek ma jedna opinie, po co pisac z innych nickow?- Twoje słowa, chyba piszesz o sobie a to tylko trzy nicki których używasz.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Oj kochany, tu sie bardzo mylisz. Pisalem kiedys z nicku z hutek to Wam przeszkadzalo. Teraz mam nick ktory ma przypominac waszemu ukochanemu Panu ze szują jest sie cale zycie:) innych nickow nie mam:) odnoszac sie do wynikow RIO pewnie wypadly dobrze dla wojt, wiec nie napiszesz, bo ma Pan inny cel- krytyke. Prawda?

   0
   0
 13. Górniak Stanisław pisze:

  Dlaczego mam pisać? Przecież ty i tak nie uwierzysz i karzesz udowadniać. Mimo że przepisuję dokumenty słowo w słowo. Więc z pytaniem do Urzędu Gminy.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Do gminy nie.chodze, a panu pochwala przez gardlo nie przechodzi. Niech Pan zapyta poprzedniego wlodarza gminy, moze pozwoli Panu napisac prawde:)

   0
   0
  • Racjonalista pisze:

   TWAgent ja piszę z tego nicka praktycznie od początku i tak się niektórym klakierom spodobał że kiedyś zaczęli pisać z mojego. Górniaka nie przegadasz bo kupił go już ktoś inny. Teraz metodami z PRL pisze na prawo i lewo do różnych instytucji ale jak na razie to nic nie załatwił i układu i afer nie wytropil. Jakie to miały być sprawy poruszane od poczatku. Jakie to miały być nadużycia, jakie “wałki”. Szkoda człowieka jak się patrzy na dezercję poglądów.

   0
   0
  • Kamil pisze:

   Towarzyszu Agent, nie zapominaj, że to była kontrola głównie za lata poprzedniego wójta! A do urzędu chodzić nie musisz, wystarczy wysłać prośbę o informację publiczną! Tyle, że smartfon podpowiada czasem nie to co chce się powiedzieć

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Pisze to co uwazam. Wam dyktuje wasz pan co macie pisac, ale jemu juz nic nie pomoze. This is the end

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).