Najbardziej aktywni radni 2017 roku

Radny Stanisław Górniak był najbardziej aktywnym radnym w gminie Konopiska w 2017 roku. Górniak w ubiegłym roku złożył 12. wniosków i 6. interpelacji. Tuż za jego plecami uplasował się radny Roman Skoczylas, który w 2017 roku złożył 16. wniosków.

Najmniej aktywni radni 2017 roku to: Witold Gajos, Jerzy Walentek i Piotr Szczerbak. Cała trójka złożyła tylko po jednym wniosku.

Radni Rady Gminy Konopiska z tytułu pełnienia funkcji publicznych pobierają od kilku do kilkunastu tysięcy złotych rocznie.

Poniżej możecie zobaczyć ranking aktywności radnych za 2017 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Lp. Nazwisko i imię Wnioski Interpelacje
1. Bałdyga Edward 5 0
2. Bula Henryka 2 0
3. Chmielewska Agnieszka 6 0
4. Gajos Witold 1 0
5. Górniak Stanisław 12 6
6. Jarosz Andrzej 6 0
7. Janik Andrzej 9 2
8. Kołodziejczyk Robert 9 1
9. Kruk Krzysztof 3 0
10. Poleszczuk Marcin 2 3
11. Skoczylas Roman 16 0
12. Szczerbak Piotr 1 0
13. Szczepańska Ola 11 0
14. Świtek Anna 4 0
15. Walentek Jerzy 1 0

 Kategorie:

11 odpowiedzi na “Najbardziej aktywni radni 2017 roku”

 1. Wyborca pisze:

  Gratulacje dla Pana Stanisława

  2
  8
 2. Z Hutek pisze:

  To nic nie znaczy. Nie liczy się ilość tylko jakość. Abyście mogli to sobie wyobrazić to dam wam przykład. Idziecie do sklepu kupujecie kilo pangi za 10 zł po rozmrożeniu z kila robi się 60 deka ale jest plus smakuje jak kupa.
  A teraz inna sytuacja idziecie do przetórni tam gdzie pracuje. Kupujecie kilo pstrąga za 20 zł i macie całe kilo bardzo smacznej rybki. Czyli nie wiele drożej a jak smacznie. Do tego piwko i czego więcej chcieć !!

  6
  2
 3. janek pisze:

  P Górniak nic nie nie zdziałał ciekawe co wyjdzie mu z wnioskiem o złamanie dyscypliny finansów .Widziałem zebranie w Kopalni tam Górniak dał popis jak chciał płacic prezesowi zeby jezdził PKS razem z Sochą i Kołodziejczykiem to było wariactwo firma która bankrutuje a oni chcieli reanimowac PKS który zostawił mieszkanców z dnia na dzien tak jak dzieci w Aleksandrii .Oni zaczeli juz kampanię wyborczą nie chodzi im o mieszkanców dobro ale jak się dorwac do władzy

  6
  4
 4. Stop bezczelności pisze:

  Dokladnie. Granda!!

  1
  3
 5. Stop bezczelności pisze:

  I co ten Gorniak zalatwil w tej kadencji? NIC!

  7
  3
 6. Z Hutek pisze:

  Hańba !

  0
  3
 7. Górnik z gruby pisze:

  Co wom tyn Górniok tak zawodzo. Zazdrość zżyro że to nie wy na tym przodku? ty wyrfel
  spod ksywy stop bezczelności pokorz coś ty nafedrowoł, za mało lot na żeby sie asić,
  Gańba synek gańba.

  3
  0
  • Stop bezczelności pisze:

   Uuu na Malej imprezka sie rozkreca. Gasior publikuj artykul na spontanie:)

   5
   4
 8. Cyba pisze:

  Temu od bezczelności pała się całkowicie zlasowala!

  4
  0
 9. Jontek pisze:

  Zhutek podkasaj nogawki i złap sobie piskorza, bo na lepszą rybę nie stać cię łamago.

  3
  0
 10. Hutnik pisze:

  Z Hutek, janek i stop bezczelności = trójca w jednej osobie a ten- stop- bezczelności niech zmieni dodatki, z jego beblania wychodzi że stopili go z głupotą i arogancją.

  3
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).