Nagrodzono laureatów konkursu plastycznego “Anioł”

W kościele parafialnym p.w. Św. Walentego w Konopiskach odbyło się wręczenie dyplomów oraz nagród laureatom XXI Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego „Anioł”.

Komisja oceniająca przyznała łącznie 31 nagród.

Poniżej kilka zdjęć. /UG/

fot. Ewa Lasoń / UG

fot. Ewa Lasoń / UG

fot. Ewa Lasoń / UGKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).