Nagrodzili laureatów konkursu plastycznego w Konopiskach

W kościele parafialnym p.w. Św. Walentego w Konopiskach odbyło wręczenie dyplomów oraz nagród laureatom XXII Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego na Walentynkę.

Konkurs dedykowany był zarówno do najmłodszych przedszkolaków, uczniów, jak i do osób dorosłych. Na konkurs wpłynęło 290 prac. Komisja oceniająca przyznała łącznie 35 nagród. /UG/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).