Nagrody za międzypowiatowy konkurs na “Koszyczek Wielkanocny” zostały rozdane

W kościele parafialnym w Konopiskach odbyło się wręczenie dyplomów oraz nagród laureatom Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego na Koszyczek Wielkanocny. Organizatorem konkursu było Gminne Centrum Kultury i Sportu.

Spośród 123 prac komisja przyznała 32 nagrody.

Wyniki znajdują się TUTAJ.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).