Nagrody Wójta za 2015 rok

38. urzędników Gminy Konopiska otrzymało nagrody finansowe za 2015 roku. Niestety, Wójt nie ujawnił w większości ich danych. Wiemy natomiast o nagrodach zastępcy wójta, sekretarza gminy, skarbnika, kierownika USC i kierownika referatu gospodarki. Co ciekawe, Wójt przy pensji 192 tys. zł nie pobrał w ubiegłym roku żadnej nagrody finansowej.

Z uwagi na to, iż otrzymałem odmowę udzielenia informacji publicznej na pozostałe osoby, odwołałem się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

nagrody-za-2015Kategorie:

9 odpowiedzi na “Nagrody Wójta za 2015 rok”

 1. Izolbu pisze:

  co żurek ukrywa??

  0
  0
  • Kasjusz pisze:

   Statek kosmiczny z tajnymi wslolpracownikami, ktorzy maja przeprowadzic inwazje na ziemie.

   0
   0
  • Jacek Wygwirzek pisze:

   Statek pewnie też, ale ukrywa nagrody dla niektórych nierobów.

   0
   0
  • Kasjusz pisze:

   Ludzie ktorzy tam pracuja Wam zapamietaja jak ich nazywacie. Pisz tak dalej, a karma wroci do Twojego szefunia szybciej niz myslisz. Wiesz ile w ogole, Ci ludzie tam zarabiaja? Nie omieszkam wyslac maila z odnosnikiem do tego forum na wszystkie @ urzednikow w gminie jakie znajde w necie. Nie omieszkam tez napisac kto na nich pluje. Autor bloga tez nie ma o czym juz pisac tylko o nagrodach za 2015 pod koniec 2016. Zenada.

   0
   0
  • Izolbu pisze:

   sa tam za moja kase niech mnie zapamietaja!!

   0
   0
 2. brat pisze:

  Pięknie nazywać tych ludzi nierobami to tylko swiadczy o was .Ci pracownicy pracowali za poprzednika a teraz przeciwnicy Zurka tak ich nazywają wstyd.

  0
  0
  • Izolbu pisze:

   co mnie obchodzia ludzie zurka. Mam to gdzies. Czemu mam placic na nagrody dla tych ludzi. Za co??

   0
   0
  • Anka pisze:

   Co za szlachetne osoby kryją się na tym forum pod pseudonimem ,,brat,,.Zaczynam to pozytywnie odbierac ! Super!!!!

   0
   0
 3. Anka pisze:

  Kasjusz , wykupiles już wejściówkę na pokład? Jeżeli nie to najwyższy już czas o tym pomyslec, póki nie jest za późno! Poza tym nikt z pracowników nie prosi Cię o wstawiennictwo, ludzie za poprzedniego wójta byli doceniani, ale również mocno zaangażowali się w rozwój gminy. Chwała im za to. Obecny wójt dał się już doskonale poznać jak wygląda współpraca z pracownikami! ( Przykładów można rzucać co nie miara). Chamstwo i słoma z butów na czele – współpracy tyle co kot naplakal! Mam nadzieję ,że ta krótka charakterystyka pomoże Ci zrozumieć problem Kasjuszu. A może Ty jesteś z tej samej beczki?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).