Nagrody dla najwierniejszych nauczycieli

Siedmioro najwierniejszych nauczycieli z gminy Konopiska otrzymało nagrody finansowe Wójta Gminy Konopiska za trud i pracę w trudnych warunkach w 2017 roku. Wśród nich znalazły się taki tuzy lokalnej oświaty jak: Ilona Ujma, Paweł Bekus, Elżbieta Wrońska, Tamara Gwóźdź, Lucyna Napieralska, Edyta Pawlak i Barbara Kromołowska. Każdy z nich otrzymał od 1700 zł do 2500 zł. Rok wcześniej były to nagrody nawet 4000 zł.

Pismo z gminy w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

31 odpowiedzi na “Nagrody dla najwierniejszych nauczycieli”

 1. Pik pisze:

  Co to za układy, czyżby w naszej gminie nie byłoby ludzi zdolnych poprowadzić szkołę.Większość tych dyrektorów jest z zewnætrz-Dlaczego??????

  0
  0
  • Rodzic pisze:

   Pik trafnie zauważyłeś, że w naszej gminie wójt ściąga ludzi z Częstochowy!Wyrzuca się dobrego dyrektora gimnazjum, aby dać pracę osobie z miasta. Podobnie robi się z dyrektorka w przedszkolu! Ten człowiek poniża naszych mieszkańców , szczególnie nauczycieli! Mamy go dosyć! Koszyka

   1
   0
 2. Pik pisze:

  A kiedy były konkursy na dyrektorów, w tej kadencji???

  0
  0
 3. cisie pisze:

  a czy czasem Pani dyrektor przedszkola nie chciala sama odejsc moze ja spytacie a pozniej wypisujcie brednie

  0
  0
 4. Paulina Skowińska pisze:

  nie kłamcie pani dyr. z przedszkola sama chciała odejść i teraz prawda wyszła na jaw ze nowa dyrektorka nie dostała nagrody i co kłamcy pisaliście ze dostała nawet was redaktorek załatwił .Po konkursie nikt nowy nie przyszedł zostali Ci co byli za poprzednika .

  0
  0
  • Kropeczka pisze:

   odeszła bo musiała!wiedziała ze wójt się jej pozbędzie bo już miał nową kandydatkę na to miejsce. Taka jest metoda tego wójta. Tak samo zrobił z dyrektorem gimnazjum i poprzednią skarbniczką. Piszesz że nie dostała nagrody? Inni mówią że dostała. Ja tam nie wiem,ale redaktor skąś te wiadomości ma.

   0
   0
 5. Sołtys z Cisia pisze:

  Ludzie czego wy tak bronicie byłego dyr. gimnazum.Chlopina sie wyjezdzil po swiecie,kasiorke zarobil na nadgodzinach a i posmyral co nieco na boku. W przedszkolu w konopiskach marazm i stagnacja wiec nowa miotla była potrzebna i zeby nie bylo nowy dyr gimnazjum nagrode dostal za wysoka.

  0
  0
  • kadrowa pisze:

   Według twojego klucza do zatrudniania pracowników , to pierwszy nierób gminy powinien wylecieć na łeb i szyje z gminy. byłyby ogromne oszczędności.

   0
   0
 6. cisie pisze:

  widzicie jak was ten niby redaktorek robi w konia odpowiedzcie czy kazdy dyrektor jest przyspawany do stolka jak i wojt jak raz byli to uwazaja ze do konca zycia im sie nalezy w przeciwnym razie wscieklizna ich chce zezrec dobrze ze zmiany nastapil

  0
  0
 7. wyborca pisze:

  MOŻE KTOŚ MI WYJAŚNI ZA CO DOSTAŁA NAGRODĘ P.NAPIERALSKA SZKOŁA W KOPALNI JEST ZANIEDBANA DYREKCJA NIEUDOLNA .WYSŁUGUJE SIĘ RODZICAMI BRAK JAKIEJKOLWIEK INICJATYWY Z JEJ STRONY .SZKOŁA CHYLI SIĘ KU UPADKOWI.WIĘKSZOŚĆ PRACOWNIKÓW TRATOWANYCH JAK ŚMIECI OPRÓCZ KOLEŻANEK (robią co chcą). PANI G. Z KUCHNI OBRABIA WSZYSTKICH ,INTRYGUJE ,RZĄDZI DRUGA PO DYREKTORCE.

  0
  1
 8. janek pisze:

  Wyborca masz racje ta szkoła padnie pod takimi zarzadzaniem ale ma poparcie powiedzmy kolezanek z nadania z pana małej podobno to rodzina tak się poprzednio władza umacniała

  0
  1
 9. wyborca pisze:

  WSZYSCY WIEDZĄ ŻE PAN Z MAŁEJ I ONA TO BLISKA RODZINA MOŻE NOWY ROWER SOBIE KUPI ZA TĄ NAGRODĘ.

  0
  1
  • Birbant pisze:

   taaa, i w ramach tej “rodziny” zwolniła “rodzinę”?

   1
   0
  • wyborca pisze:

   <<BRIBANT TA ,,RODZINA '' SWOJE LATA PRZEPRACOWAŁA WIĘC CZAS BYŁO ODPOCZĄĆ ,A NIE ZAJMOWAĆ MIEJSCE MŁODYM. ZRESZTĄ TAM PRZYDAŁO BY SIĘ PRZEWIETRZYĆ KADRĘ NABYĆ NOWEJ KRWI KTÓREJ SIĘ CHCE PRACOWAĆ .

   0
   1
 10. Stan pisze:

  Broszka z nieudacznikiem nie mogą przeboleć, że nie udało im się wcisnąć swojej pupilki podczas konkursu na dyr. Szkoły w Kopalni! Kalina Podła słabo przygotowała konkurs !
  Już pozostało parę miesięcy i ciemne typy niszczące gminę znikną z horyzontu gminnego! Ludzie mają ich dosyć!

  1
  0
 11. janek pisze:

  CO BĘDZIE JAK SIE POMYLISZ TO BĘDZIE CHECA BO ZUREK MA POPARCIE W RĘKSZOWICACH I NA ŁAZCU I WĄSZU ORAZ CHYBA W HUTKACH

  0
  0
 12. Katia pisze:

  Nagrody rozdane !!!!!!!!!!!!!****** ciekawe jak zostana potraktowane osoby ktore przychodza do pracy w dni wolne. A szykuje sie impreza 11 listopada w dzien swieta panstwowego i dotego. Sobota bedziemy to obserwować

  0
  0
 13. sprostowanie pisze:

  Redaktor sie zastanawia czy wojt bedzie 11 listopadach na obchodach Swieta Niepodleglosci
  CO by tu wojtowi zaszkodzic i znajac ten portal to oczywiscie co zrobi wojt to jest zle

  0
  0
  • Narodowiec pisze:

   Wójt nigdy nie uczestniczył w obchodach Święta 11 listopada! Jak trwoga to do Boga i pewnie będzie chciał się pokazać w Konopiskach, aby zyskać przychylność w nadchodzących wyborach ! Dla nas to wójt nieudacznik i osoba poza kasa dla siebie nic nie widząca!!!

   0
   0
  • Filomena pisze:

   Wcale sięnie dziwię boprzecież cały pomnik poległym,miejsce i obchody wymeślił poprzedni wójt Pan Jerzy Socha! Może dlatego Żurek nie bywa?

   0
   0
 14. sprostowanie pisze:

  PRAWDOPODOBNIE TEMAT NASTEPNY ARTYKULU PANA NACZELNEGO REDAKTORA
  WOJT UCZESTNICZYL W OBCHODACH SWIETA 11 LISTOPADA BO CHCE WYGRAC WYBORY

  0
  0
 15. sprostowanie pisze:

  MOZE PAN REDAKTOR NACZELNY ZLOZY WNIOSEK W SPRAWIE UDZIELENIA INFORMACJI PUBLICZNEJ DOTYCZACEJ NAGROD DLA NAUCZYCIELI I PRACOWNIKOW OSWIATY W LATACH2014\2015 CHETNIE POCZYTAMY .
  MOZE BYC CIEKAWIE?
  ZOBACZYMY KTORY Z NAUCZYCIELI BYL NAJWIERNIEJSZY U POPRZEDNIKA/????????????

  0
  0
 16. sprostowanie pisze:

  DYREKTORZY NIE KTORYCH PLACOWEK OSWIATY POWINNI DOSTAC JESZCZE WIEKSZE NAGRODY ZA ICH TRUD IPRACE W SZCZEGOLNOSCI ZA BARDZO DOBRA WSPOLPRACE Z RODZICAMI

  0
  0
 17. Uczennica pisze:

  Do kati czy ty piszesz o 11listopada o imprezie w szkole w konopikach tez slyszalam z e przychodza do pracy kucharki i sprzataczki cikawe jak zostana nagrodzone zaprzyjscie w swieto i dotego wolna sobote do pracy

  0
  0
 18. sprostowanie pisze:

  CIEKAWE JAK PAN WOJT POWINIEN MIEC DZIEN WOLNEGO CIEKAWE JAK ZOSTANIE WYNAGRODZONY A BEDZIE UCZESTNICZYL W OBCHODACH 11 LISTOPADA BEDA W OBCHODACH UCZESTNICZYC ROWNIEZ DZIECI CZY IM ZALUJECIE SZKLANKI HERBATKI PANIA Z KOL GOSPODYN

  0
  0
 19. Rudolf pisze:

  Nagrody premie i dni wolne rozda pani dyrektor szkoły ta pani zrobi to najuczciwiej

  0
  0
 20. Paluch pisze:

  jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności “wyborca”, “sprostowanie” i “janek” piszą na włączonym CapsLook! Może zdecyduj się pod jakim nickiem piszesz? Sama ze sobą piszesz!

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).