Nagrody dla kierowników jednostek organizacyjnych

Ilona Ujma – dyrektor Zespołu Szkół w Konopiskach została najhojniej obdarowana przez Wójta Jerzego Żurka nagrodami za pracę w 2015 i 2016 roku. Urząd Gminy Konopiska przesłał mi wykaz wypłat nagród i dodatków specjalnych wypłaconych kierownikom jednostek organizacyjnych gminy.

Poniżej to, co dostałem z urzędu.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

4 odpowiedzi na “Nagrody dla kierowników jednostek organizacyjnych”

 1. Paweł Nowak pisze:

  są równie i równiejsi

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Masz rację. Poprzednik zarabiał 120 000, ale było mu mało to rada dołożyla kolejne 30000. Urzędnicy dostawali po 1600 zł. Młodych brał na staż bo uważał że gmina nie ma kasy. Taka była równość przez 12 lat!

   0
   0
  • Znajomy pisze:

   Żurek osiągnął mistrzostwo w niechlubnej dziedzinie- czyszczenia kasy gminnej ! Proszę pokazać mi druga gminę gdzie wójt , który ledwie co został wlodarzem kazał sobie naliczyć najwyższą pensję ! Ten człowiek powinien natychmiast być usunięty z gminy Konopiska!!!!!!

   0
   0
 2. Basia pisze:

  Ciekawe co takiego zrobiła p.dyrektor przywieziona w teczce w Konopiskach?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).