Nabory dzieci do UKS Orzeł Konopiska

Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów, którzy pragną, aby ich pociechy trenowały piłkę nożną w Orle Konopiska, do przyjścia na treningi .

Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko nie siedziało ciągle przed komputerem i prowadziło zdrowy tryb życia, zawierało nowe znajomości często na całe życie, przeżywało przygody i rywalizowało z innymi, to zapraszamy do naszego Klubu. Prowadzimy zajęcia cztery razy w tygodniu w różnych grupach wiekowych i grupach różnych pod względem umiejętności. Zapisy na pierwszych treningach. Miła i rodzinna atmosfera służy zdobywaniu nowych umiejętności przez naszych wychowanków.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu :

785480987 – Arek Szymanek, lub mail : klub@uksorzel.pl

wiadomości : www.uksorzel.plKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).