Nabór do Orkiestry Dętej

Gdzie najlepiej spędzić wolny czas w gminie Konopiska? Sportowcy mogą zapisać się na zajęcia piłkarskie, osoby z umysłami ścisłymi mogą pograć w szafy, inni w pingponga. A co z ludźmi utalentowanymi muzycznie? Ta oferta jest dla was! Orkiestra Dęta z Konopisk prowadzi nabór do szkółki muzycznej. Już w sobotę o 12:00 w sali prób Gminnej Hali Sportowej odbędą się przesłuchania chętnych.

Kandydaci do orkiestry zagwarantowaną mają darmową naukę gry na instrumentach dętych i perkusyjnych, wykwalifikowana kadrę instruktorów oraz instrumenty do nauki.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).