Nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Konopisk

W piątek 10 września w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbędzie się nabór do szkółki muzycznej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Konopisk.

Początek o godz. 17:30 w sali prób.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).