Nabór do Akademii Młodego Muzyka w Konopiskach

W środę, 8 lutego w siedzibie Młodzieżowej Orkiestry Dętej Konopiska przy Towarowej 6 w Konopiskach odbędzie się nabór do Akademii Młodego Muzyka.

Przesłuchania rozpoczną się o godz. 17:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Nabór do Akademii Młodego Muzyka w Konopiskach”

 1. Krzysztof Kruk pisze:

  Jest mi bardzo przykro że zmienił się adres.
  Ale na Towarowej dzieciaki mają profesjonalne warunki i wspaniałą atmosferę.
  Zapraszamy wszystkie dzieciaki z naszej Gminy i nie tylko.

  3
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).