Na zebranie informacji o nagrodach urzędników wójt potrzebuje aż dwa miesiące!

Wystąpiłem do Wójta Jerzego Żurka z informacją publiczną o udostępnienie listy imion i nazwisk pracowników samorządowych, którzy w 2022 r. otrzymali nagrody.

Niestety, nagród jest tak dużo, że odpowiedź na mój wniosek wymaga analizy oraz zebrania dodatkowych materiałów.

Może ktoś wie, co takiego jest w tych “nagrodach”, że na zebranie materiałów w sprawie mojego wniosku potrzeba aż 2 miesięcy?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Na zebranie informacji o nagrodach urzędników wójt potrzebuje aż dwa miesiące!”

 1. Temida 2023 pisze:

  Witam
  Nagrody otrzymali tylko pupile i kadra kierownicza.Teraz Pan Wójt potrzebuje tak dużo czasu na to aby to wytłumaczyć. Zostały wypłacone z oszczędności na oświacie i kulturze gdzie dzieci marzną bo siedzą i cwiczą w zimnych pomieszczeniach .Nawet chodzą po ciemku bo nie wolno świecić światła.Co się stało z Gminą Konopiska? Obecnie tylko faworyzuje się pracowników po rodzinie,pozostali są mobbingowani.Czemu nie zatrudnia młodych, ambitnych ludzi potrzebujących pieniędzy na utrzymanie rodziny a zatrudnia się ponownie pracowników którzy odeszli na emeryturę z dużymi odprawami.Co się stało z bylą Rzecznik Panią Olgą która potrafiła tak propagować Gminę że na imprezy okolicznościowe zjeżdżał cały Śląsk. Obecnie nasza Gmina spada na same dno.Jest to bardzo przykre dla osób które zawsze szczyciły się tym że są mieszkańcami tej Gminy.Teraz to wstyd się przyznać że jestem długoletnim mieszkańcem tej zniesławienie i wyśmiewanej Gminy.

  15
  0
  • Krzyś pisze:

   Zgadza :wysokie pensje i nagrody oraz najlepsze stanowiska tylko dla “wybrańców”- kto nie jest z nami jest przeciwko nam!

   9
   0
 2. Emeryt szuka pracy pisze:

  Na przekręty i kłamstwa
  nawet 2 miesiące nie starcza.Kłamstwo zawsze wyjdzie na haw prędzej czy później.
  A tych emerytów i tki
  znam dobrze jak oni mogą patrzeć młodym ludziom w oczy.

  11
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).