Muzyka irlandzka na Gminnym Dniu Kobiet w Konopiskach

Dziś o godz. 17:30 w hali sportowej w Konopiskach odbędą się uroczystości związane z Gminnym Dniem Kobiet.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach zaprasza na koncert z dźwiękami muzyki irlandzkiej. W programie występ zespołu Stonehenge (polski zespół folkowy założony w 1996 roku w Jastrzębiu Zdroju, specjalizujący się w muzyce celtyckiej) wraz z Cailins – formacją taneczną, która ma na swoim koncie m.in. Mistrzostwo Świata w synchronicznym stepie irlandzkim. Do tego prezentacja luksusowych kosmetyków Mary Kay, będzie można wąchać, testować i próbować.

Wstęp wolny.Kategorie:

5 odpowiedzi na “Muzyka irlandzka na Gminnym Dniu Kobiet w Konopiskach”

 1. Mieszkanka pisze:

  To ci wydarzenie kulturalne To wójt ze swoimi radnymi chyba słucha. A trzeba było zaprosić orkiestre z Konopiska byłoby i lepiej no i zapewne taniej.

  13
  4
  • Obywatel pisze:

   Zagadza się pieniądze za organizację tej impezy można było przeznaczyć np.na hospicjum w Częstochowie , gdzie przyjechały dzieci z Ukrainy…

   3
   0
  • Obywatel pisze:

   Ja Obywatel nic o tym nie wiem, ale wspieram ten pomysł.
   Obywatelu, wymyśl sobie inny nick.

   0
   0
 2. Mieszkaniec pisze:

  Mogliby zaprosić orkiestrę… Ale kto ją widział ostatnio? Tak szczerze. Na koncercie z Nataszą byli ale część, to dawni muzycy. A teraz? Jakiś występ ktoś widział? Oprócz dzieciaków…

  5
  0
  • Sympatyk pisze:

   Mieszkańcu…, tak szczerze to od 2 lat jest pandemia !!! Zastanów się zanim coś napiszesz. Widzę ,że jesteś oderwany od rzeczywistości i przemawia przez ciebie złość.

   3
   5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).