Msza za koło Emerytów i Rencistów

W niedzielę 23 października w Kościele pw. św.Walentego w Konopiskach zostanie odprawiona Msza Święta z z okazji jubileuszu 10-lecia działalności Koła Emerytów i Rencistów Gminy Konopiska i Zespołu “WALENTYNKI”.

Msza rozpocznie się o godz. 11:30.

Wszystkich wierzących serdecznie zapraszamy.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Msza za koło Emerytów i Rencistów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).