Można jeszcze kupić węgiel w gminie Konopiska

Gmina Konopiska rozpoczęła sprzedaż ostatnich ton węgla. Można składać jeszcze wnioski w tej sprawie. Sprzedaż zakończy się 31 lipca 2023 roku.

Przepisy przewidują też, że przy sprzedaży końcowej nie stosuje się ograniczeń ilości paliwa stałego dostępnej dla jednego gospodarstwa domowego tzn. maksymalnie do 3 ton.

Węgiel w ramach sprzedaży końcowej będzie sprzedawany luzem w cenie 1.900,00 zł za tonę opału w przypadku sortymentów średnich i grubych oraz 1.500,00 zł za tonę w przypadku sortymentu miałowego (odsiewka pochodząca z sortymentu kostka).

Miejsce odbioru opału na terenie gminy mieści się w Konopiskach przy ul. Przemysłowej 3A – firma P.U.H. „KRZYŚ” S.C, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Wskazana kwota za tonę opału obejmuje wszystkie koszty związane z zakupem paliwa, jego transportem do gminy i transportem do gospodarstwa domowego.

Wnioski można składać w kancelarii urzędu gminy Konopiska, ul. Lipowa 5, 42-274 Konopiska lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej opatrzonym kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym (Adres skrytki E-PUAP Urzędu Gminy – /09b06gcsrj/skrytka)

Nabór wniosków będzie trwać od dnia 11.05.2023 do 30.06.2023 lub do wyczerpania ilości paliwa stałego przeznaczonego do sprzedaży końcowej na terenie gminy Konopiska.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).