Monika Blukacz nowym urzędnikiem GOPS-u

Monika Blukacz zam. Korzonek będzie nowym asystentem rodziny w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Konopiskach. Blukacz wygrała konkurs na to stanowisko.

W uzasadnieniu czytamy:
Kandydatka spełniła wszystkie wymagane warunki przystąpienia do konkursu i posiada wymagane kwalifikacje do zatrudnienia na w/w stanowisku.

Pani Monika Blukacz ukończyła na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie studia licencjackie na kierunku praca socjalna, specjalizacja: asystent pomocy instytucjonalnej.

Zaprezentowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej wiedza i umiejętności pozwalają przypuszczać, że powierzone obowiązki będą wypełniane zgodnie z oczekiwaniami.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Monika Blukacz nowym urzędnikiem GOPS-u”

 1. Izolbu pisze:

  Monika gratulacje

  0
  0
 2. Klaudia pisze:

  Najlepszy i najsympatyczniejszy urzędnik w gminie! Osoba pełna wiedzy i kompetencji, godna zaufania.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).