Mobilny Punkt Informacyjny zawita do Konopisk

Mobilny Punkt Informacyjny zawita do Konopisk. Mobilne Punkty Informacyjne to dyżury pracowników Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, z którego przede wszystkim powinien skorzystać Wójt Jerzy Żurek. Patrząc na jego starania i wiedzę, takie spotkanie będzie z pewnością dla niego bardzo potrzebne.

Oprócz Wójta, z dyżuru mogą skorzystać również Mieszkańcy. Pracownicy punktu będą do dyspozycji 26 kwietnia w godz. 9-12 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Konopiska.

Dyżury obejmują bezpłatne konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2014-2020.Kategorie:

6 odpowiedzi na “Mobilny Punkt Informacyjny zawita do Konopisk”

 1. Izolbu pisze:

  tego sie wojt nigdy nie nauczy

  0
  0
 2. biznesmen pisze:

  Do tego trzeba jeszcze mieć pomysły.

  0
  0
 3. alina pisze:

  ten gostek miał pomysł jak wydoić gminę co rok na 200 tysiaków. to jest nieszczęscie dla gminy.

  0
  0
 4. Jola pisze:

  Dla kogo te konsultacje w takich godzinach? Ludzie pracują może tak chociaż od 13

  0
  0
 5. Kola pisze:

  Ta władza w ogóle nie jest ukierunkowana na pozyskiwanie środków na poprawę warunków życia w gminie nic dla ludzi boją się i pilnują tylko swoich pensji wszyscy piszą korzystają, Zit i innych a nasi siedzą i czekają aż będzie koniec programowania

  0
  0
  • Jagódka pisze:

   nic nie robią, leżycho w urzędzie, nie inwestują i długów też nie spłacają. Odzyskane pięć milionów zwrotów ze środków unijnych od poprzedniej kadencji, przejedli. ale władzuchnę żeście wybrali! Ja tam na takie zero nie głosowałam.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).