Mobilna Akademia Młodych Orłów w Konopiskach

Dziś w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach odbędzie się trening w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów – bezpłatne szkolenia dla trenerów, nauczycieli i pasjonatów piłki nożnej.

Początek o godz. 16:30.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).