Młodzieżowa Orkiestra Dęta Konopiska zagrała dla Ukrainy

Ponad 200 muzyków połączonych orkiestr dętych z Konopisk, Mykanowa, Żarek, Kłomnice, Poczesnej, Choronia, Rędzin, Kruszyny i Kamyka wzięło udział w koncercie połączonych orkiestr dętych pn. “Siła muzyki dla walczącej Ukrainy”.

Koncert odbył się w niedzielę w rzymsko-katolickiej parafii pw. św. Wojciecha w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. MOD Konopiska

fot. MOD Konopiska

fot. MOD Konopiska

fot. MOD Konopiska

 Kategorie:

3 odpowiedzi na “Młodzieżowa Orkiestra Dęta Konopiska zagrała dla Ukrainy”

 1. Fan pisze:

  BRAWO ORKIESTRA
  Gratulacje Panie Kapelmistrzu. Byłem widziałem słyszałem była moc.

  11
  2
 2. z konopisk pisze:

  A wójt popisał się i chciał zlikwidować orkiestrę. Z pomocą dla ukrainy też nie za bardzo widać go. Wielka szkoda że taka osoba reprezentuje naszą gminę i jej mieszkańców.

  9
  0
  • Putin pisze:

   Już niedługo panowanie Pana i Pani się skończy. nastanie dobroć i w końcu Gmina Konopiska ponownie rozkwitnie.

   6
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).