Młodzieżowa Orkiestra Dęta Konopiska wygrała Królewską Złotą Nutę!

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Konopiska wygrała pierwszy turniej orkiestr dętych o Królewską Złotą Nutę, który odbył się w Warszawie. Do konkursu przystąpiło dziesięć orkiestr – ponad 600 muzyków z całej Polski. Dwudniowe zmagania śledziło kilka tysięcy Warszawiaków.

To wspaniały sukces, który pokazuje, że treningi i praca popłaca.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Młodzieżowa Orkiestra Dęta Konopiska wygrała Królewską Złotą Nutę!”

 1. Poldek pisze:

  Gratulacje !!!!
  Jedyna Organizacja która od ponad 40 lat
  godnie reprezentuję
  naszą Gminę.
  Życzę Orkiestrze samych sukcesów.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).