Młodzieżowa Orkiestra Dęta Konopiska na przeglądzie w Koniecpolu

W Koniecpolu odbył się Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych, w którym wzięło udział dziewięć orkiestr i przeszło 300. muzyków.

Do Koniecpola przyjechały: Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Mykanów, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Kłomnice, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Dąbrowa Zielona, Orkiestra OSP Kruszyna, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Konopiska, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Koniecpol, Orkiestra Dęta MDK Blachownia i Orkiestra Dęta z Drohlina.

Z uwagi na udział orkiestr w tym wydarzenia, starostwo przyznało nagrody finansowe wszystkim uczestników, które mają się przyczynić do dalszego rozwoju.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

9 odpowiedzi na “Młodzieżowa Orkiestra Dęta Konopiska na przeglądzie w Koniecpolu”

 1. Z Hutek pisze:

  trzeba było jeszcze dodać znaczące dane, bo jak można było przeczytać na portalu Facebook wyjazd na powiatowy przegląd orkiestr dętych sfinansował pan Brędzel, bo wójt nie dał ani grosza żeby orkiestra mogła się tam pojawić. no żart.

  16
  3
  • Obywatel pisze:

   No tak Pan Brendzel darczyńca i łaskawca OSP KGW o i orkiestry! Ciekawe czy po wyborach nas wszystkich wyżywi. Oby nie wystawił słonego rachunku. Krążą plotki. że to nasz taki drugi Baldyga z tym że ten dużo gorszy. Czas przejrzeć na oczy

   2
   2
  • Artur Brędzel pisze:

   Panie Obywatel chce mnie Pan poznać zapraszam do kontaktu. Nie będzie Pan musiał pisać podobno bo będzie Pan miał własną opinię na mój temat. Nawiązując do pomocy nie pomagam od wczoraj wspieram wiele stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, hospicjum i innych – wiele inicjatyw nie tylko jak Pan pisze OSP, KGW czy Orkiestrę. Chętnie udostępnię Panu moje wieloletnie zaangażowanie. Chętnie poznam również Pana i Pański dorobek na rzecz innych. Znajdzie mnie Pan na Facebooku. Pozdrawiam Artur Brędzel

   12
   1
  • Rodzic pisze:

   Trzeba jeszcze dodać że Wójt wyrzucił nasze dzieci z pomiestrzeń Orkiestry (Hala sportowa).Praktycznie na bruk.A w zamian zrobił magazyn i biuro dla Emerytki Ł.M.
   Czas najwyższy na zmiany.
   PANIE ARTURZE.B. SZACUN Z mojej strony ma Pan poparcie.

   9
   2
  • Obywatel pisze:

   Panie Obywatel, podszywa się pod nick innego użytkownika tej strony, piszącego coś od czasu do czasu, a o samych kandydatach na wójta, dobrze byłoby mieć własne zdanie, a nie powtarzać plotki, nie ważne na ile są prawdziwe.
   Może Pan Brędzel zorganizuje takie spotkanie i objaśni wszystkim, swoje osiągnięcia dla gminy, dla OSP i KGW, a nie tylko jednej osobie w cztery oczy ?
   Byłby to dobry przykład dla innych kandydatów, a ponoć ma być ich multum.

   0
   0
 2. Z Hutek 1 pisze:

  Dodajmy bowiem Nie samym cateringiem człowiek żyje

  1
  0
 3. Znajomy pisze:

  To ,że wojt zachowuje się jak ostatni prymityw to widać. Nie finansuje orkiestry bo nic z tego nie ma. U niego liczy sie tylko to z czego ma kasę dla siebie. Kawał drania, kto go wybrał na wojta? To jest porazka calej naszej społeczności . Takiego drania chcecie jeszcze popierac w wyborach na następną kadencje. Zastanówcie się poki jest jeszcze czas.

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).