Młodzież zapobiega pożarom

Kinga Król, Justyna Łuszczyńska i Mateusz Stoparek wygrali gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs odbył się 4 kwietnia w Konopiskach.

Uczestnicy eliminacji, aby przejść do finału musieli odpowiedzieć na trzydzieści pytań testowych z zakresu ochrony przeciwpożarowej i ratownictwa medycznego. Następnie pięciu zawodników z najlepszymi wynikami z każdej grupy wiekowej mogło przystąpić do etapu finałowego, w którym punktowane były odpowiedzi ustne na wylosowane wcześniej pytania i zagadnienia.

najlepsze piątki:

grupa I:
1. Kinga Król
2. Artur Dawczyk
3. Nikola Cuber
4. Oskar Trela
5. Wiktor Winek

grupa II:
1. Justyna Łuszczyńska
2. Maciej Świącik
3. Filip Anioł
4. Weronika Wróż
5. Weronika Kołodziej

grupa III:
1. Mateusz Stoparek
2. Jacek Ankowski
3. Marek Cierniak
4. Paulina Nowacka
5. Paulina KołodziejczykKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).