Młodzież z gminy zwiedzała Sejm RP

Młodzież szkolna z gminy Konopiska, na zaproszenie Posła Andrzeja Szewińskiego, tuż przed świętami, zwiedziła gmach Sejmu RP.

Poniżej kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKI

GCKiS w Konopiskach

GCKiS w Konopiskach

GCKiS w Konopiskach

GCKiS w Konopiskach

GCKiS w Konopiskach

GCKiS w Konopiskach

GCKiS w Konopiskach

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).