Młodzicy LOT-u lepsi od Ajaksu!

W pierwszym meczu III ligi wojewódzkiej młodzików, młodzi piłkarze LOT-u Konopiska pokonali w Częstochowskie tamtejszy Ajaks4:0!

“Mecz toczył się pod dyktando naszej drużyny przez większość czasu kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Choć oczywiście zawodnicy Lotu nie ustrzegli błędów i jest jeszcze wiele do poprawienia to wynik cieszy oby tak dalej” – czytamy na stronie LOT-u.

wyniki:

Ajaks Częstochowa – Lot Konopiska (0:3) 0:4
0:1 samobójcza
0:2 Wachowicz
0:3 Dawczyk
0:4 Wachowicz

Skład Lotu – Lisek (Dziubk) – Dawczyk, Kowalczyk(Kowalczyk), Barnat, Iłczyk, Ślęzok (Walich), Klecha, Wachowicz – Długosz (Jezierski).Kategorie:

2 odpowiedzi na “Młodzicy LOT-u lepsi od Ajaksu!”

 1. Górniak Stanisław pisze:

  Świetna wiadomość. Gratulacje!!!

  0
  0
 2. Kartezjusz pisze:

  Oby tak dalej chłopcy!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).