Mistrzostwa w szachach znowu bez Wójta

Sławomir Żuków, Cyprian Danecki, Miłosz Kiedrzyński, Katarzyna Chmielarz i Joanna Skalik to nowi mistrzowie Konopisk w szachach.

Pamiątkowe dyplomy, puchary i upominki wręczała Zofia Kuśmierska – zastępca Wójta Konopiska. Niestety, Wójt w tym czasie miał inne plany.

Kategoria „SENIOR”:
1. Sławomir Żukow 299 pkt
2. Mateusz Duda 281 pkt
3. Jerzy Zasada 280 pkt
4. Mirosław Gliński 267 pkt
5. Stanisław Żugaj 257 pkt
6. Józef Wawrzyńczak 226 pkt
7. Grzegorz Morawiak 221 pkt
8. Dariusz Sączek 107 pkt

Kategoria „JUNIOR”:
1. Cyprian Danecki 218 pkt
2. Tomasz Marczak 204 pkt
3. Jacek Ankowski 175 pkt

Kategoria „JUNIOR MŁODSZY”:
1. Miłosz Kiedrzyński 180 pkt
2. Oskar Chmielarz 161 pkt
3. Hubert Popiel 150 pkt
4. Jakub Wałek 93 pkt
5. Adrian Wróż

„Najlepsza Kobieta” – Katarzyna Chmielarz 198 pkt
„Najlepsza Juniorka” – Joanna Skalik 107 pktKategorie:

30 odpowiedzi na “Mistrzostwa w szachach znowu bez Wójta”

 1. Wieża pisze:

  Gratulacje dla zwycięzców i słowa uznania dla całego teamu szachowego gminy Konopiska! Wielka szkoda ze wojt nie ma czasu aby spotkać się z zawodnikami, którzy tak wspaniale reprezentują nasza gminę w tak arcywaznej dyscyplinie sportowej jakimi są szachy. Ale cóż otrzymując 200tys.zlotych i nosząc głowę w chmurach takie to są skutki narcyzmu i wyniosłego ego. Jeszcze tylko 600 dni nieudaczników i Adiu pa pa!!! Nie zapomnij zabrać ze sobą malamygi i grubego zbynia!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   A jakie.miał te plany wiesz? Ja wiem ze poprzednik lubił chodzić na takie uroczystości, najlepiej z bankietem , lansować się a robić nie było komu. No i wyborcy mu podziękowali. Tak lansowal swoją kandydatke że skończyło się katastrofa.

   0
   0
  • Janusz pisze:

   Pani Madzia taka pewna wygranej była. Co to był za płacz że jedzenie i wódeczka zapłacona a opijać w kgw trzeba było porażkę.

   0
   0
  • Ania pisze:

   Papugo z hutek dobrze piszesz bo ocena idzie na Żurka! Imprezy – dobrze że zauważyłeś jak Prezio z wójtem i grubym zbyniem za pieniądze bawili się w Hutkach na Korzonku itd! Wyznawali zasadę : hulaj duszo , my tu rządzimy !

   0
   0
 2. Goniec pisze:

  Ty internetowy szkodniku razem z wymieniona trójca za 600 dni będzie po was pozamiatane!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Takie są moje odczucia. Wy macie swoje co do Zupka, a ja sobie porównuje. Wynik wyborów nie pozostawił złudzeń jak ostatnie 4lecie ocenili mieszkańcy!

   0
   0
 3. Mat pisze:

  Wójt swoje interesiki pewnie kręci, a wy jesteście po to aby zabezpieczyć z swoich podatków kasę na pensyjke dla małego człowieczeka i jego pomagierow!

  0
  0
 4. Pion pisze:

  Żurek to największy obibok w historii gminy Konopiska! Najlepiej wychodzi mu kasowanie swoich wyborców 200 tys złotych! A do pracy to nie można go zagonic. Skończyły się projekty i kasa po poprzedniku, a teraz wójt buduje nam oczyszczalnie ścieków. Biedaczysko zapomniał powiedzieć tego najważniejszego : KIEDY?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Poprzednik zostawił po sobie 16 mln długu… Kasy w ciul. Miał wybitny talent! Wy naprawdę w głowie macie siano:) zmieniacie niki, a wklejacie szablon który używacie od miesięcy. Myślicie że ludzie są głupi? 5 osób siedzi, pisze z 50 nikow i nic nie myśli:) popelina i amatorszczyzna. Jaki szef tacy hejterzy… Słabi..

   0
   0
 5. Wolny pisze:

  Panie Żurek w zasobach po tamtej władzy masz gotowy projekt rozbudowy szkoły w Aleksandrii! Rusz cztery litery i zacznij rozbudowę szkoły, inaczej nie masz co dalej myśleć o rządach w gminie!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Szkoła, hala, basen, brakuje tam tylko Hiltona i burdelu. Te projekty też zostawiła poprzednia władza, oczywiście łącznie z 16 mln długu:)

   0
   0
 6. Ola pisze:

  Ty z hutek twoja japa tylko potrafi nas wszystkich mieszkańców Aleksandrii i nie tylko obrażać. Pamiętaj wybory juz wkrótce i masz pewne jak w banku, nigdy więcej Zurka.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   A w d.. to mam co z Zurkiem bo chłopa widziałem 4 razy na oczy z odległości . Wasz nieudacznik na pewno nie Zostanie wojtem:) trzeba mieć trochę rozumu, a on sobie portal wymyślił, znalazl 5 gumisiow którzy potrafią tylko zrobić kopiuj wklej, ale mają problem z myśleniem:) jesteście mocna ekipa, w sam raz do imprezek na hali- w tym byliście najlepsi:)

   0
   0
 7. Tutejszy pisze:

  Podarujcie wójtowi taczke aby chlopisko mogło spokojnie odjechać jak najdalej od gminy! Gmina staje się za….piem Częstochowy! Obecnie odśnieżanie gminy wykonuje specjalistyczny sprzęt- busik VW z zapietym z przodu plugiem! Tak wygląda obecnie gmina!

  0
  0
 8. Jodłowiec pisze:

  z hutek ty nie musisz się podpisywać, każdy od razu pozna twoje szablonowe wypowiedzi, widzisz tylko dług poprzedniej władzy a pozyskane ponad 100mln zł to dla ciebie nic. Jesteś fanatykiem który nie potrafi myśleć samodzielnie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   100 mln to Wam się śni w nocy:) pisze ze swojego, jednego nicku. Was jest 5 osób i manipulujecie, szczujecie, plujecie, a jak ktoś skrytykował waszego Pana to wielkie larum. Tak jak pisałem, ludziom się ulalo i odsuneli go od koryta.

   0
   0
 9. Kamil pisze:

  Ten pismak “z hutek” jest jak Goebels. On też miał tylko swoją jedyną prawdziwą prawdę.
  Fakty dla niego nie istniały.
  I toto tak samo. Żałosny mały sfrustrowany fanatyk.
  Coś ostatnio moda w kraju na takich.

  Natomiast co do tematu – na obchodach Święta Niepodległości wójt nie był. Na kościelnych imprezach jak np. orszak trzech króli nie był. Na rozgrywkach szachowych nie był. Za co ten gostek bierze taką kasę? Nie dość, że nic dla gminy nie robi, pomysły ma z księżyca i nie do zrealizowania, a te co by mogły być zrobione powyrzucał, to nawet nie umie reprezentować urzędu, który piastuje.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Z tym Goebelsem to uderz do redaktora. Nie no pewnie, wasza prawda to jest super. Szkoda ze wszystko można do śmietnika.wyrzucić bo to stek bzdur wklejonych z szablonu od brata. Oj Kamil, obudzcie się bo koryto już nie wróci. Czas ludzi komuny mija bezpowrotnie- czerwona kartka 2 lata temu to znak:)

   0
   0
  • Kod pisze:

   Pajacu z hutek idź gnic do wyra!
   Twoja propaganda juz się przejadła. Jasio z 1-wszej klasy jest o niebo lepszy od ciebie! Robisz krzywdę Żurkowi. Zresztą on nadaje się do natychmiastowego wylania.

   0
   0
  • Podatnik pisze:

   Kamil baranie jeden. Zanim napiszesz dlaczego nie był na tych uroczystościach to może się zastanów dlaczego nie mógł być. Codziennie lub kilka razy w tygodniu w gminie różne dzieją się rzeczy i nie rzadko są to spotkania, uroczystości lub wydarzenia na których trzeba być poza godzinami pracy lub w weekend. Na ilu od poczatku go nie było, Jęczysz o 3 – pytałeś z jakiego powodu? Masz wszystkich zdrowych? Nie stajesz czasem przed sytuacją w której jakbyś nie wybrał to zawsze będzie źle?
   Od tego jest zastępca lub przewodniczący rady aby w sytuacjach kiedy jest wyższa konieczność zastąpić. Czytam informacje na tym portalu i czasem przerywam po pierwszych 3 czy 4 postach bo cwaniactwo i taki prosta polska ułomność tutaj się przewija – aby tylko dowalić nawet bez powodu. Dla tych co z ukrycia piszą każdy pretekst jest dobry aby obrazić lub napisać kilka wymyślonych artykułów.
   @Redaktor jak masz pisać o nieobecności wójta to chociaż jesli masz możliwosć to zweryfikuj to bo ostatnie twoje artykuły są żałośne. Miałes chwile przebłysku ale to twoje “dziennikarstwo” można porównać do topniejącego śniegu za oknem.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   To nie jest redaktor, a to co uprawia.to nie dziennikarstwo a propaganda. Pytanie czy na zlecenie? Nie obrażaj dziennikarzy.

   0
   0
  • Trener pisze:

   Jasne że na zlecenie. A jak inaczej interpretować że Redaktor “działa” w gminach gdzie wybory na wójta przegrali takie miszcze jak Ujma, Socha i Wydmuch. Chociaż Socha to sobie sam strzelił w stopę bo fabrykę klocków Lego chciał zobaczyć. Jacy oni super byli a ci obecni jacy niefajni. Coś tam plotki mówią że w Herbach też chciał podobna stronę zrobić ale uznano że lepiej iść na kabaret niż go tworzyć. Te wyżej wspomniane miszcze doszli do wniosku że od kiedy wybrano aktualnych włodarzy to ludowi trzeba wciskać ciemnote i robić z władzy głupców. Nie bez przypadku jest ze w tych trzech przypadkach najlepsi radni to od tych przegranych a od aktualnych to te “be”.

   0
   0
  • Dyzio pisze:

   Trenesze (podobnie słownictwo jak miszcze) da zauważyć się metamorfozę w osobach u miszcza Żurka, która kombinuje jak koń pod górę aby coś tam było mniej faktów z beznadziejnego działania wójta pokazywane publicznie przez redaktora tego forum! Wójt sam sobie na taki stan zapracowal a redaktor bez większego wysiłku tylko w sposób kulturalny , bez obrazy majestatu wójta rzetelnie informuje mieszkańców gminy.Wasze wywody mają tyle wartości co i dobrze zauważyłeś jak ,, topniejacy śnieg za oknem,,. Nie oglupiajcie ludzi na temat cnót wszelkich wójta, bo primo jest to fałsz, secundo sami wychodzicie na błaznow !!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   To nie jest redaktor, tylko autor miernego bloga. Były sołtys Cisia, bardzo szybko odwołany. Taki dobry był? Z kulturą pisania artykułów nie ma.moim zdaniem nic wspólnego. Tendencje teksty, pogrubienia. Dodatkowo usuwa niewygodne wpisy bez podania przyczyny, a to jest cenzura i manipulacja. Pytanie kto mu za to płaci? Ktoś wie?

   0
   0
 10. Hak pisze:

  Wiadomosc z ostatniej chwili : Wójt Żurek wybuduje oczyszczalnie ścieków na na terenach zalewowych na Palyszu.Wszyscy są zaskoczeni taką lokalizacją i przygotowując taką lokalizacje pewnie znów jego chore wizję sięgnęły zenitu! Dali chlopczykowi władzę i super bawi się naszymi pieniędzmi! Żałosne!

  0
  0
 11. Górniak Stanisław pisze:

  Hak , od tego są projektanci którzy decydują czy ta lokalizacja jest odpowiednia, poza tym są to tereny przeznaczone pod inwestycje przemysłowe z dala od zabudowań mieszkalnych, z możliwością zrzutu wody oczyszczonej i blisko do składowiska odpadów w celu składowania odpadów stałych z oczyszczalni. Jako radny i mieszkaniec gminy cieszył bym się gdyby ta oczyszczalnia powstała, byłby to pierwszy krok do uniezależnienia się od ZKG.

  0
  0
  • Kamil pisze:

   Panie Radny, Hak ma chyba trochę racji, tereny na Pałyszu, aczkolwiek przemysłowe są mocno podmokłe i być może nie nadają się pod budowę oczyszczalni. Ma Pan rację, że projektanci pewnie to sprawdzą, przynajmniej powinni.

   0
   0
 12. Podatnik pisze:

  To tylko oznacza, że w gminie się dzieje i nie da się być w dwóch miejscach jednocześnie.

  0
  0
  • Franek pisze:

   jakoś poprzednik dawał radę być. Może zła organizacja pracy i imprez?

   0
   0
  • Jola pisze:

   Tyle się dzieje , ze aż wójta nie uświadczysz na oficjalnych spotkaniach z mieszkańcami! Również osobisty niedorzecznik wojta nic nie informuje o kalendarzu spotkań wójta. Jednym słowem można domniemywać ,że żurek coś tam załatwia ale dla siebie. Pensyjka 200 tys. nie obliguje go do wytężonej pracy na rzecz gminy! Efekt taki że od leżenia odleżyn się nabawi. Nic dodać nic ująć!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).