Mikołaj przyjedzie do Łaźca

W czwartek 5 grudnia do Łaźca przyjedzie Mikołaj. Z tej okazji, dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaźcu, zaprasza wszystkie dzieci z okolic Łaźca i Wąsosza wraz z rodzeństwem na spotkanie z Mikołajem, które rozpocznie się o godz. 11:00.

W programie m.in. rozdawanie prezentów przez Mikołaja (rodziców proszę o kontakt z dyrekcją w tej sprawie) oraz przygotowana przez uczniów inscenizacja pt. „Mikołajkowa przemiana”.Kategorie:

3 odpowiedzi na “Mikołaj przyjedzie do Łaźca”

 1. Pi Ter pisze:

  Masz chłopie tematy do publikacji…..?‍♂️?‍♂️?‍♂️ wydarzenie nadające się na pierwsze strony gazet i do głównego wydania wiadomości….

  3
  3
  • Glonojad pisze:

   Najlepiej Pi Ter biadolić w kółko o oczyszczalni w hutkach albo jakimś baldydze czy żurku. Odskocznia też jest potrzebna. Ale dla Ciebie dzień bez afery w gminie to stracony dzień.

   1
   2
  • Pi Ter pisze:

   “Glonojad” Absolutnie nie chodzi o biadolenie, wyciąganie afer, czy inne rzeczy, tylko o rzeczy przyziemne, to czy Mikołaj będzie w Łaźcu akurat 06.12, kurde nowość w naszym kraju, będzie nie tylko tam, to tak jak by zacząć pisać o tym że w Konopiskach 24.12 odbędzie się pasterka, bo jest to takie wydarzenie że nigdzie indziej w tym terminie jej nie będzie….
   Proszę Cię jest masa bardziej istotnych spraw..

   4
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).