Mieszkaniec gminy Konopiska ze sporą ilością narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Częstochowy zatrzymali w środę 32-latka ze znaczną ilością narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli marihuanę, krzaki konopi i haszysz. Mieszkaniec powiatu częstochowskiego usłyszał już zarzuty, grozi mu do 10 lat więzienia.

Kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową na co dzień wykonują szereg czynności, by zwalczyć narkobiznes. Informacje, jakie zgromadzili, zaprowadziły ich na prywatną posesję 32-letniego mieszkańca gminy Konopisk. Policjanci znaleźli tam sporą ilość narkotyków. W wyniku przeszukania stróże prawa zabezpieczyli kilkanaście krzaków konopi, ponad pół kilograma marihuany i przeszło 50 działek haszyszu. 32-latek usłyszał już zarzuty. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 10 lat. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. /KMP w Częstochowie/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).