Mieszkańcy zmodernizowali plac zabaw w Hutkach

Przez ostatnie tygodnie w Hutkach przy remizie OSP, mieszkańcy własnymi siłami modernizowali i doposażyli plac zabaw. Mnóstwo społecznej pracy mieszkańców zostało nagrodzone w postaci wspaniałego placu zabaw dla dzieci. Łączny koszt z funduszu sołeckiego wyniósł 35 800 zł.

Brawa dla Was wszystkich i gratuluję inicjatywy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. Anna Suchecka

fot. Anna Suchecka

 Kategorie:

3 odpowiedzi na “Mieszkańcy zmodernizowali plac zabaw w Hutkach”

 1. gość pisze:

  Plac zabaw piękny jest jedno ale……………..dlaczego pociąg-lokomotywa zmieniła miejsce?? Coś z nią jest nie tak??

  1
  0
  • Z Hutek pisze:

   Istnieje duże prawdopodobieństwo, że lokomotywa jest już wysłużona potrzebuje małego liftingu aby mogła być bezpieczna dla dzieci. Strażacy obiecali zabezpieczyć zabawkę. Będzie dobrze myślę. Ten nasz plac zabaw to świetna inwestycja i super, że młodzi tak się zaangażowali. Brawo Sołtys, któremu się chce dużo to wszystko wymagało pracy. Teraz się tylko cieszyć i korzystać. Brawo Hutki tak niewiele dobrego tutaj się dzieje.

   6
   0
 2. Anna Suchecka pisze:

  Potwierdzam, że Pan Prezes OSP wie o tym, że lokomotywa jest w złym stanie technicznym. Stoi jednak na terenie OSP i ruch należy do straży . Interweniowałam i znowu to zrobię.

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).