Mieszkańcy przepili 6,67 mln zł! Wszystko przez Wójta?

Gmina Konopiska ma opinię słabo zarządzanej gminy, szczególnie przy obecnym włodarzu. Często smutek Mieszkańców topiony jest w alkoholu. Odkąd Jerzy Żurek został Wójtem, Mieszkańcy zaczęli znacznie więcej pić. Po kadencji Wójta Jerzego Sochy nie było tak źle, bo w 2015 roku Mieszkańcy przepili nieco ponad 6 mln zł. Gorzej było rok później. W ubiegłym roku było to już 6 673 715,86 zł.

Co ciekawe, Mieszkańcy topią smutki głównie w piwie. Bo to piwo jest najlepiej sprzedającym się alkoholem w gminie. Chociaż, wódki i denaturaty nie sprzedają się źle. Najgorzej idzie sprzedaż win.

Szczegóły znajdziecie w grafice poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

16 odpowiedzi na “Mieszkańcy przepili 6,67 mln zł! Wszystko przez Wójta?”

 1. Mariolla pisze:

  nooo! to już najwyższy czas pozbyć sie tego nieudacznego wójta! a jemu się pewnie śni kolejna kadencja? nigdy!

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  A ja pije bo u nas w gminie nie ma co robić…

  0
  0
 3. Racjonalista pisze:

  Debilne rozważania. Wziąłeś pod uwagę czy czasem nie otwarto więcej punktów, zmianę liczby mieszkańców, ewentualne koncesje czasowe? . Czego ten artykuł ma dowodzić? Podobny był na portalu w Blachowni.

  0
  0
 4. Lelowiak pisze:

  Piszta piszta dalej głupoty koryciarze a ja i tak będę głosował na Pana Żurka.

  0
  0
  • Ponurak pisze:

   A głosuj se, głosuj!to świadczy tylko o twojej głupocie. I że nie zależy ci na gminie.

   0
   0
 5. Koko pisze:

  Za nieudacznika to i denaturat jest na topie! A najbardziej oblegany sklep to gs-owski w centrum konopisk. Warto się zastanowić co to za klientela?

  0
  0
 6. Sołtyska pisze:

  Nieudacznik daje przykład jak to robić. Ciagle organizuje lub bywa na zakrapianych imprezach, z tego tytułu ślubna musi go odstawiać do domu !

  0
  0
 7. ala pisze:

  Jezus Maria czy ten Gosiorski to juz calkiem zglupial nie wiem czy sie smiac czy plakac jak mozna takie bzdury wypisywac to Pan Zurek zmusza ich do picia ludzie a wy jeszcze na forum wypisujecie takie bzdety przeciez to latwo sie domyslic kto za tym stoi i o co w tym chodzi

  0
  0
 8. Ala pisze:

  Broszka ma z tego interes! Sam chla na umor! Biedaczysko zapije się!!!!!!

  0
  0
 9. Tiks24 pisze:

  Czy ty ” redaktorze” jesteś mądry? ….. ale za kasę widzę że wszystko można napisać:-). …

  0
  0
 10. Ala pisze:

  Nieudacznik wszystko robi jakby był napity, za co się weźmie to spiepszy! Remont szkoły to istna tragikomedia. Dziurawy dach, zrywanie pełnowartościowego styropianu, malowanie fasady tylko za 160 zł/ M2. Patrząc na to wszystko warto się zastanowić, czy rzeczywiście robi to człowiek trzeźwo myślący?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).