Mieszkańcy Hutek chcą modernizacji placu zabaw przy OSP

Mieszkańcy Hutek złożyli pismo na ręce Wójta Jerzego Żurka w sprawie przeznaczenia “rezerwową” kwotę 8000 zł na “Modernizację i doposażenie placu zabaw przy OSP wraz z projektem i zgłoszeniem“.

Mieszkańcy argumentują to tym, iż plac zabaw przy OSP wymaga remontu, co z resztą wynika z protokołu przeglądu technicznego tego placu zabaw, który został wykonany w ubiegłym roku.

Pod pismem skierowanym do wójta, podpisało się kilkudziesięciu mieszkańców sołectwa Hutki.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Mieszkańcy Hutek chcą modernizacji placu zabaw przy OSP”

 1. Aka pisze:

  Tę kwotę zabrał Hutkom radny Hutek !
  Bez uprzedzenia . Po raz drugi Hutkom uszczupla się fundusz sołecki – to się nie zdarzyło w historii, nie pomogło w 2019 unieważnienie Wojewody.
  Jeszcze 2 lata tych rządów bezprawia – Hutki trzymajcie się , najważniejsza sprawa jest wygrana . Teraz z górki ..

  14
  1
 2. Z Hutek pisze:

  Hutki czekają na oddanie nieprawnie zabranych pieniędzy z funduszu sołeckiego. Może wójt odda dzieciom skoro zabrał doroslym

  12
  0
 3. Obywatel pisze:

  Złośliwość wójta i przewodniczącego są już kuriozalne, aby tylko dokuczyć mieszkańcom Hutek, a szczególnie grupie osób myślących inaczej niż oni dwaj, ludziom którzy chcą coś zrobić dla Hutek i ich mieszkańców, a nie napychać tylko swoje kieszenie.
  Poszerzanie świadomości samorządowej pośród mieszkańców wsi niezgodne z planami tych dwóch … (osobników), nie w smak im to było, prawda znana od wieków, ze łatwiej rządzi się głupimi.
  Teraz stoją pod ścianą, jak nie dadzą na plac zabaw to jednoznacznie pokażą co z nich za … (ludzie) i włodarze.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).