Mieszkańcy gminy pokochali wódkę!

Ubiegły rok był ponownie bardzo udany dla sprzedawców różnego rodzaju alkoholi na terenie gminy Konopiska. 2017 rok to kolejny rok, gdzie sprzedaż ta rośnie, zamiast maleć. Swoją drogą, co kolejny cios w Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Konopiskach, której efektów nie widać.

W 2017 roku sprzedaż alkoholi na terenie gminy wyniosła 6 678 852,29 zł. Najpopularniejszym trunkiem jest wódka, której sprzedaż osiągnęła łącznie 3 142 132,11 zł, co oznacza wzrost w porównaniu do 2016 roku o blisko 138 tys. zł. Co ciekawe, piwo w porównaniu do 2016 roku sprzedawało się gorzej. Wartość sprzedaży w 2017 roku osiągnęła poziom 2 969 163,93 zł, podczas gdy w 2016 roku była to kwota 3 103 775,97 zł. Wzrosła za to sprzedaż win z 527 352,64 zł do 567 556,94 zł.

Dokładne dane sprzedażowe za ubiegły rok znajdziecie w tabeli poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

17 odpowiedzi na “Mieszkańcy gminy pokochali wódkę!”

 1. Magdalena pisze:

  Alkohol w Konopiskach może kupić tylko osoba która jest zameldowana na terenie gminy
  Myślałam że każdy obywatel Rzeczpospolitej Polski alkohol kupuje tam gdzie chce
  Śmiechu warte

  11
  5
 2. Trelemorele pisze:

  Nie ma pan już o czym pisać? Ta strona sięga dna ;)

  19
  3
  • ktoś pisze:

   to nie czytaj! a swoją drogą to pani Magdalena nie potrafi czytać, albo czyta…zamroczona alkoholem, że wyciąga takie głupie wnioski. ewentualnie nieznajomość gramatyki języka polskiego? uczennica podstawówki? tam już uczą czytania i gramatyki.

   3
   16
 3. Ciekawy pisze:

  Mają 500+ to i sprzedaż wzrosła

  15
  2
 4. Stop bezczelności pisze:

  Po wyborach maja na malej tyle spotkan ze az sprzedaz wódy skoczyla. Badania amerykanskich psychologów dowodza ze z rozpaczy pije sie najwiecej.

  8
  11
 5. Hutnik pisze:

  Badania amerykańskich psychologów dowodzą że tacy ze skrzywioną pacyną piją najwięcej
  aby stłumić wyrzuty sumienia. Sądząc z treści tego beblania tu to oni czegoś takiego jak sumienie nie mają.

  7
  4
  • Stop bezczelności pisze:

   Kto nie ma sumienia? Redaktor? On tu jedyny pisze! Ale jemu sumienie zastepuja dukaty od zleceniodawcow:)

   11
   8
  • Kasia pisze:

   Popaprancy od nieudacznika boją się wyborów

   9
   6
 6. qwerty pisze:

  myślę, że ilość wydanych pieniędzy na alkohol nie musi wiązać się ze wzrostem spożycia alkoholu, spowodowane może to być wzrostem cen alkohol

  13
  0
 7. Cyc pisze:

  Cena alkoholu i papierosów w ciągu roku podskoczył o jakieś 10%. Gdyby w artykule wzięto pod uwagę inflację oraz czynniki typu wzrost podatku od akcyzy to okazało by się że spożycie jest na podobnym poziomie lub niższe. Niestety niewiele niższe. Kolejny artykuł z cyklu “jest piątek trzeba temat na weekend wrzucić”.

  10
  3
 8. A.W pisze:

  6.000.000 podzielić na 12 miesięcy.Wynik podzielić przez liczbę dorosłych mieszkańców gminy.A PRZECIEŻ JEST JESZCZE KWESTIA PRZEJEZDNYCH KLIENTÓW.TO CHYBA NIE MA TRAGEDII

  11
  0
 9. Wyborca pisze:

  Wódka to nie grzech. Co z tym robi komisja alkoholowa????

  4
  1
  • Stop bezczelności pisze:

   A gówno. Dopoki wodka nie jest zakazana to zamknijcie swoja denna dyskusje. Grzejecie sami gorzale a tu k…wa wielka dyskusja! Po….balo sie we lbach chyba. Za to z malej plynie kasa zeby takie denne artykuly publikowac? Szkoda twojej kasy ktora pobierasz cale zycie z.naszych podatkow.

   7
   5
 10. stop idiotyzmom pisze:

  Stop bezczelnośći- zalałeś pałę i pieprzysz trzy potrzy. Nieudacznik grubą kasę wydaje na pisanie bzdetów, nic to nie pomoże, on już widzi jak jego okręt z takimi jak ty tonie. Nigdy więcej nie zrobimy takiej pomyłki wyborczej.

  6
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).