Międzypowiatowy konkurs plastyczny na “Koszyczek Wielkanocny” został rozstrzygnięty

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach rozstrzygnęło międzypowiatowy konkurs plastyczny na “Koszyczek Wielkanocny”.

Do konkursu wpłynęły 123. prace.

Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:

PRACE INDYWIDUALNE:

I GRUPA WIEKOWA – PRZEDSZKOLA i KL. ”0”:
I nagroda – Julia Gałwa – Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej w Nieradzie
II nagroda – Filip Wołczyk – Aleksandria
III nagroda – Ignacy Krawczyk – Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej w Nieradzie

II GRUPA WIEKOWA – KL. I-III:
I nagroda – Aleksander Gałwa – Szkoła Podstawowa w Nieradzie
I nagroda – Bartosz Słubik – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
II nagroda – Beata Fornalik – Szkoła Podstawowa w Jamkach-Korzonku
II nagroda – Julia Pilarz – Szkoła Podstawowa w Pankach
III nagroda – Dominik Bednarski – Szkoła Podstawowa w Nieradzie
III nagroda – Jakub Jadczyk – Szkoła Podstawowa w Nieradzie
Wyróżnienie – Natalia Majewska – Szkoła Podstawowa w Pankach

III GRUPA WIEKOWA – KL. IV – VI:
I nagroda – Aleksandra Przybyłowicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hutkach
II nagroda – Piotr Kijas – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
II nagroda – Zofia Mszyca – Szkoła Podstawowa nr 21 w Częstochowie
III nagroda – Alan Dróżdż – Szkoła Podstawowa w Nieradzie
III nagroda – Oliwia Walentek – Szkoła Podstawowa w Jamkach-Korzonku
Wyróżnienie – Karolina Jarosz – Szkoła Podstawowa nr 21 w Częstochowie
Wyróżnienie – Karolina Wawrzak – Szkoła Podstawowa nr 16 w Częstochowie

IV GRUPA WIEKOWA – KL. VII – VIII:
I nagroda – Julia Nieszporska – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisku
II nagroda – Adrian Kubica – Szkoła Podstawowa w Węglowicach

V GRUPA WIEKOWA – MŁODZIEŻ i DOROŚLI:
I nagroda – Teresa Wochlik – Dom Pomocy Społecznej w Blachowni
II nagroda – Sylwia Blukacz-Dziubińska – Aleksandria
III nagroda – Krystyna Kot – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie
III nagroda – Jerzy Nieczyporowicz – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie

PRACE ZBIOROWE:

I GRUPA WIEKOWA – PRZEDSZKOLA i KL. ”0”:
I nagroda – Grupa przedszkolna – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kopalni
II nagroda – Grupa dzieci 5-6-letnich – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hutkach
III nagroda – Grupa „Wiewiórki” – Publiczne Przedszkole w Konopiskach
III nagroda – Grupa „ Żabki” – Publiczne Przedszkole w Konopiskach

II GRUPA WIEKOWA – KL. I -III:
I nagroda – Klasa I b – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
I nagroda – Klasa I-II – Szkoła Podstawowa w Łaźcu
II nagroda – Klasa I-II – Szkoła Podstawowa w Jamkach- Korzonku
II nagroda – Klasa I-III – Szkoła Podstawowa w Jamkach- Korzonku
III nagroda – Klasa I – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hutkach

Wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się 26 kwietnia 2022 r. o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym w Konopiskach.



Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).