Międzynarodowy Turniej BOCCIA w Konopiskach

Już dziś na hali sportowej w Konopiskach startuje Międzynarodowy Turniej BOCCIA – Prometeus – Cup 2021.

Uczestnikami turnieju będą zawodnicy o kwalifikacjach krajowych z Czech, Węgier, Polski, Chorwacji, Ukrainy i Słowacji. Zawody będą rozgrywane w kategoriach indywidualnych w kategoriach BC1, BC2, BC3, BC4, Drużyny BC1 / BC2 i Pary BC3, BC4 oraz zawodnicy bez klasyfikacji w grupie integracyjnej OPEN.

Celem wydarzenia jest umożliwienie prezentacji nowych talentów, wymiany doświadczeń, wzajemnego poznania się, porównania wyników, a także przygotowania do innych najważniejszych wydarzeń w Europie i na świecie.

Zawody będą rozgrywane od samego rana do późnych godzin popołudniowych w hali sportowej w Konopiskach. Turniej potrwa do niedzieli. Wstęp wolny.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).