Międzynarodowy Piknik Rodzinny “Smaki Świata” w Konopiskach

W sobotę 6 sierpnia na stadionie lekkoatletycznym w Konopiskach odbędzie się Międzynarodowy Piknik Rodzinny “Smaki Świata”. W programie m.in. pokazu kulinarne Remigiusza Rączki, cizz band, występy artystyczne, pokazy sprzętu OSP Rększowice, dmuchańce dla dzieci i występ Pawła Kuleja.

Początek o godz. 16:30.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).