Międzynarodowa wystawa psów na stadionie w Konopiskach

W najbliższy weekend na stadionie przy Pająku w Konopiskach odbędą się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych oraz Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Częstochowie. W dwudniowej wystawie weźmie udział ponad 2500 psów ponad 300 ras.

Wystawa rozpocznie się 21 lipca o godz. 10:00 i potrwa do 22 lipca do godz. 17:00. Mieszkańcy Gminy Konopiska wejdą za darmo. Natomiast pozostali będą musieli kupić bilety w cenie 5 zł i 10 zł. Parking to koszt 20 zł.

W imieniu organizatorów, wszystkich serdecznie zapraszam.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Międzynarodowa wystawa psów na stadionie w Konopiskach”

 1. z miasta pisze:

  Kogo wy macie za wójta , że nawet patronatu mu nie dali na imprezę wystawę psów w Konopiskach. Nawet organizatorzy poznali sie na wójcie z Konopisk i go olewają! Prezydent Matyjaszczyk górą !!!

  9
  4
 2. hodowca pisze:

  Ten wasz wójt to nawet paru zdań poprawnie powiedzieć nie potrafi, za to Matyjaszczyk to prezydent z klasą. Mieszkańcy zróbcie coś z tym waszym wójtem! Słyszałem ze zna się na kasie i sobie najwyższa pensje w kraju naliczył.

  8
  5
 3. Kontrabas pisze:

  Wójtowi nie dali patronatu bo się organizatorzy pewnie bali że on to potrafi tylko popsuć ich wysiłek i range imprezy! Inni potrafią robić super promocje a nasz włodarz nic nie potrafi!

  8
  4
 4. z Hutek 2 pisze:

  Wojt nie dał patronatu to i szkoda ale ze Matyjaszczyk się patronatem niecwyszczekal jeszcze w Częstochowie to dziwi swoją drogą co włodarza cudzego miasta ma do naszej gminy tez mi patronat

  2
  2
 5. z Hutek 2 pisze:

  Szkoda ze Prezydent Duda nie objął bo może Prezes z kotem by przyjechał i sprawa przyszłych wyborów byłaby juz zalatwiona

  2
  0
 6. pies pluto pisze:

  Organizatorzy nie pozwolili Jąkale byc główną osoba, bo by całkowicie spiepszył tą impreze. Za co się zabierze to niszczy! Impreza z balonami od lat była w Konopiskach a teraz Olsztyn cieszy się z tak wspaniałej imprezy plenerowej. Tego człeka należy natychmiast odsunać od władzy w Konopiskach.

  7
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).