Mieczysław Chudzik chce współpracy z SLD!

Szykuje się wielka koalicja w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Mieczysław Chudzik i jego KWW Porozumienie dla Powiatu Częstochowskiego zaproponowało Sojuszowi Lewicy Demokratycznej wspólny start w wyborach do rady powiatu częstochowskiego. Chudzik chciałby, aby ludzie z SLD startowali z list jego komitetu. Podział kandydatów byłby pół na pół, a w zamian za start z jednej listy, Chudzik poparłby w wyborach na Wójta Gminy Konopiska Ewę Książek z SLD.

Te rewelacyjne informacje potwierdził mi jeden z lokalnych działaczy SLD. – Pan Chudzik zapytał nas o możliwość współpracy. Na razie rozważamy jego propozycję, ale ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta – powiedział nam Stanisław Górniak.

Przyłoroczne wybory zapowiadają się niezwykle ciekawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

18 odpowiedzi na “Mieczysław Chudzik chce współpracy z SLD!”

 1. TWAgent pisze:

  Gasiorku, zglos sie do mnie to zdradze ci pare sekretow, ale to kosztuje. Conajmniej 2 miesieczny żołd za prowadzenie tego portalu.

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  No to się porobiło, a Żurek liczył że go poprze hehe

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   A co ty szef kampanii?? Ja jestem Ciekawy co zrobi radny Gorniak, startowal z SLD, a oni nie popieraja jego idola Pana Jerzego. Oj Panie Stanislawie wspolczuje- zostanie Pan w partii czy sprzeda sie bylemu wlodarzowi?

   0
   0
 3. Górniak Stanisław pisze:

  Co Ty taki ciekawy? To moja decyzja, nie jestem na sprzedaż. Bez obaw, na dziadków nie ma chętnych Jak będzie licytacja, możesz pohandlować kandydacie na wójta.

  0
  0
 4. Kopamnia pisze:

  się porobiło ..

  0
  0
 5. Żyrafa pisze:

  No tak! Chudzik spalony u Sochy,spalony u Żurka, to próbuje z SLD! Poprze Panią Książek i znowu będzie chciał rządzić zza pleców tej Pani, szantażując poparciem w wyborach. To jego stała metoda.

  0
  0
 6. Brygida pisze:

  Mam nadzieję ze SLD nie będzie takie głupie

  0
  0
 7. Lolo pisze:

  A kto to jest Książek ?

  0
  0
 8. zocha pisze:

  To już czuć wyborami koalicję poparcia no cóż myślę że byli to już przeszłość czas na jakąś świeża krew

  0
  0
 9. TWAgent pisze:

  Powiem Wam tak. Zwykly mieszkaniec nie wie nic o takich ukladach i ukladzikach. To tylko swiadczy o tym ze jestescie wszyscy banda ludzi ktorym zalezy na tym aby podpiac sie pod gminna krowe. Zgadzam sie ze wojtem powinien zostac ktos kto nigdy nie mial nic wspolnego z gmina i jedna lub druga sitwa koryciarzy. Skandal co sie wyprawia zeby kosic 150 000.

  0
  0
 10. Kropeczka pisze:

  Kopamnia, a on zdąży wytrzeźwieć?

  0
  0
 11. Tiks24 pisze:

  Ja będę Wojtem. Pozdrawiam

  0
  0
 12. Adam pisze:

  Mieciu nie idz ta drogą sld i psl sa skonczone.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).