Mażoretki Szyk z Konopisk najlepsze w Polsce!

Znakomicie spisały się Mażoretki Szyk z Konopisk w Mistrzostwach Polski Mażoretek, które odbyły się w Dąbrowie Górniczej.

Dziewczyny z gminy Konopiskach wywalczyły dwa tytuły mistrzowskie! Pierwszy tytuł wywalczyły juniorki baton basick w układzie scenicznym, drugi seniorki pompon basic w układzie scenicznym.

Ogromne gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Mażoretki Szyk z Konopisk najlepsze w Polsce!”

 1. Solo pisze:

  Gratulacje dziewczyny!!!Szkoda tylko, że na stronie urzędu gminy gratulacje od wójta przyjmuje tylko pani Trener …FAUX PAS!

  3
  5
  • Tancerka pisze:

   Pan Wójt pogratuluje osobiście wszystkim dziewczętom w niedzielę. proszę się nie martwić. Natomiast złożył także i przez trenera gratulacje i podziękowania dla całego naszego zespołu, które nasza instruktorka od razu nam przekazała, spokojnie było jak należy. Dziś osobiście składał także podziękowania dziewczętom Dyrektor GCKiS. pozdrawiamy tancerki

   4
   3
 2. Robert pisze:

  supr ale pamiętajcie że wielu starych zboczeńców to ogląda i tak naprawdę to nie patrzą na te wirujace kijki

  0
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).