Mażoretki Szyk z Konopisk wywalczyły dwa medale podczas mistrzostw Polski mażoretek, tamburmajorek i cheerleaderek polskich w Kędzierzynie-Koźlu.
Grupa seniorem wywalczyła tytuł mistrzyń Polski w kategorii “Baton Klasyczny Scena”, a juniorki z Konopisk w kategorii “Pompon Klasyczny Scena” zdobyły tytuł wicemistrzowski.
Gratulacje.
PAWEŁ GĄSIORSKI

Czegoś mi brakuje na tych zdjęciach. Może ktoś wkleić grubego ?
Nie psujmy tego pięknego widoku dziewczyn, które od lat bez względu na wójtów wywalczają medale na róznych polach ;)
Gratulacje dla Mażoretek jak i dla Magdy Chętkowskiej, która nad nimi czuwa ;)