Marcin Maranda – najgorzej opłacany dyrektor w gminie

40-letni Marcin Marandadyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Konopiska za ubiegły rok z tytułu wykonywania swojej pracy zarobił 58 193,66 zł. Jest to najgorzej opłacany dyrektor jednostki organizacyjnej w gminie Konopiska.

Maranda jest także radnym miasta Częstochowy – wiceprzewodniczącym rady, za co w 2016 roku otrzymał 27 360 zł.

Poniżej jego oświadczenie majątkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

5 odpowiedzi na “Marcin Maranda – najgorzej opłacany dyrektor w gminie”

 1. juras pisze:

  za nic nie robienie to całkiem spora suma. człowiek, który nie pracował uczciwe w prywatnym sektorze, tylko ciągnie z państwowego cyca.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Mam dejavu. Nasz slynny w Polsce sbek tez tylko ssa cyca panstwowego. Ehh.. na tego obludnika zal patrzec, az mi sie na.wymioty zbiera jak widze jego obludna twarz!!!!

   0
   0
  • Gość pisze:

   Nasz słynny nieudacznik z cyca ciągnie najwięcej na stanowisku wójta w Polsce! Takt trwoni się kasę mieszkańców na niebotyczne zarobki ! Widać ,że Maranda jest gościem potrafiącym realnie korzystać z stanowisk samorządowych! Nieudacznik do tej pory nic nie zrobił oprócz kasowania bajońskich sum na własne konto! Tak się goli owieczki przez nieudacznika! Gmina nie może zmniejszyć długu , bo wszystko idzie na pensję nieudacznika i jego doradców! Szkoda tego straconego czasu i tych ludzi obieranych z kasy!

   0
   0
 2. Paweł Nowak pisze:

  w końcu to funkcja polityczna

  0
  0
 3. Biedronka pisze:

  TW Agent, bo ty chory jesteś z zazdrości!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).