Mapa zdrady

Informatycy z Hiszpanii stworzyli mapę zdrady. Wykorzystali wykradzione przez hakerów dane 30 mln użytkowników serwisu Ashley Madison. Teraz każdy może sprawdzić, gdzie jest ich najwięcej i czy są także w jego mieście.
Najwięcej polskich użytkowników portalu Ashley Madison pochodzi z Warszawy – 5 979. Potem są duże miasta: Kraków – 1736, Wrocław i Łódź po 1564 i Poznań – 1340.

Częstochowa – 13. co do wielkości w Polsce – znalazła się na 11. listy polskich miast, w których małżonkowie korzystali z portalu. Z danych wynika, że 416 częstochowian korzystało z portalu.

Na mapie znalazła się także inne miejscowość naszego regionu – podczęstochowski Kościelec, gdzie jest 14 użytkowników, Myszków – z 29 użytkownikami oraz Droniowice koło Lublińca – 21.

Czy na mapie są mieszkańcy Konopisk ? Życzymy miłej zabawy.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Mapa zdrady”

 1. becia pisze:

  To zawsze tak działa. Można było sie tego spodziewac. Teraz czekamy na nowy atak hakerski na portal :) No cóż, zdradzający nie mają lekko, w świecie w którym partner może bez problemu kupić ukrytą kamerkę, dyktafon czy tego typu programy umozliwiajace uzyskanie dostepu do SMS-ów i rozmów partnera: http://www.alfatronik.com.pl/spyphone-android-rec-p-298.html ukrycie zdrady moze być nieco trudniejsze.

  0
  0
 2. panaceum pisze:

  przy tak ogromnych możliwościach technicznych jak ktoś się dobrze postara to nie ukryje zdrady.
  wystarczy spojrzeć na ofertę sklepów detektywistycznych http://germano.com.pl/39-kamery i założę się, że mało kto by się spodziewał, że mini kamera może być ukryta w tych przedmiotach

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).