Mali goście odwiedzili strażaków z Hutek

Wczoraj druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Hutek mieli małych gości. Strażaków odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Hutkach. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak ubrany jest strażak podczas akcji oraz jakich narzędzi używa. Mogli usłyszeć do czego służą poszczególne elementy wyposażenia wozu bojowego oraz w jakich okolicznościach się ich używa. Na koniec strażacy zaprezentowali działanie niektórych urządzeń.

Brawa dla OSP Hutki. Taka edukacja dla najmłodszych jest bardzo ważna.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie na profilu OSP Hutki na facebooku – TUTAJ.

OSP Hutki facebook

OSP Hutki facebook

OSP Hutki facebook

OSP Hutki facebookKategorie:

6 odpowiedzi na “Mali goście odwiedzili strażaków z Hutek”

 1. Brygida pisze:

  Wspaniała inicjatywa!

  0
  0
 2. TW Agent pisze:

  Brawo strażacy!!!:) mój synek też tam był:) widać że mimo iż na tym forum wszyscy poplecznicy czarnego Pana opluwaja straż wy działacie:)

  0
  0
 3. Paulina Skowińska pisze:

  Bawo dla OSP HUTKI a początek dał temu Bałdyga ze współpraca tak wygląda i dzieci szczęśliwe .Górniak walczył z nim i chciał go usunąć z radnego pisał do wojewody aby go odwołać tak się szanuje społeczników. Podobno ma być chodnik na Hutkach może Górniak sobie przypisze zasługi i za to .

  0
  0
 4. chodnik pisze:

  po co ci ten chodzik abys mogla nordic woking uprawiac?

  0
  0
  • Podatnik pisze:

   W Hutkach ruch jak w centrum Konopisk. Droga cały czas zajęta samochodami!

   0
   0
 5. TW Agent pisze:

  Jak widać piewcy chwały poprzedniego wójta mają ogromny szacunek do mieszkańców Hutek i ich potrzeb. Drodzy wspolmieszkancy, już wiemy na kogo nie głosować. my Nie zapomnimy!!!. Poprzednia władza nie wróci za stery gminy. Będziecie mieli nowego Wójta!!! MNIE.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).