Małgorzata Morawiec nowym urzędnikiem w ZSP w Aleksandrii

Mieszkanka Konopisk – Małgorzata Morawiec została nowym pracownikiem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Kochanowskiego w Aleksandrii. Morawiec została zatrudniona jako główna księgowa.

W uzasadnieniu czytamy, że spośród dwóch kandydatek spełniających preferencje dodatkowe Pani Morawiec wykazała się bardzo dobrą wiedzą teoretyczną zweryfikowaną podczas testów oraz posiada długoletnie doświadczenie pracy w samorządzie. Po zliczeniu punktacji z testów i rozmowy kwalifikacyjnej otrzymała największą ilość punktów.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Małgorzata Morawiec nowym urzędnikiem w ZSP w Aleksandrii”

  1. Kamil pisze:

    nie takim “nowym” pracownikiem. ta pani już pracowała w urzędzie gminy….

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).