Łukasz Kotas nie jest już trenerem LOT-u Konopiska

Po siedmiu latach sukcesów i porażek, funkcję trenera LOT-u Konopiska przestał pełnić Łukasz Kotas.

Łukasz Kotas, jako opiekun oraz zawodnik pierwszego zespołu, świętował aż dwa awanse, wprowadzając Lot Konopiska z klasy B do klasy okręgowej.

Sam Kotas nie zdradził swoich planów na najbliższy czas.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).