Łukasz Grajcar wygrał Przełajową Ósemkę!

Łukasz Grajcar z Konopisk został zwycięzcą tegorocznej Przełajowej Ósemki, która odbyła się w Blachowni. Tegoroczne zawody zgromadziły na starcie blisko pół tysiąca zawodników i zawodniczek.

Grajcar wygrał z czasem 26:51, przed Cyprianem Tomzą z Częstochowy oraz Mariuszem Ścieburą z Libidzy. Wśród kobiet najlepsza okazała się Aneta Szecówka z Biskupic. Drugie miejsce zajęła Ewa Brych-Pająk z Częstochowy, a trzecie Agnieszka Jeż z Lelowa.

Spośród “zawodników z kijkami” najlepsi okazali się Grzegorz Dors i Angelika Pietrzyk.

Poniżej kilka zdjęć (autor to OSiR Blachownia).

PAWEŁ GĄSIORSKI

przelajowa trening przelajowa1 przelajowa2 przelajowa3 przelajowa4 przelajowa5 przelajowa6 przelajowa7 przelajowa8Kategorie:

3 odpowiedzi na “Łukasz Grajcar wygrał Przełajową Ósemkę!”

 1. z Hutek pisze:

  Gratulacje Panie Łukaszu !

  0
  0
 2. Dawidosu pisze:

  gratulacje!

  0
  0
 3. Górniak Stanisław pisze:

  dziękujemy! TAK TRZYMAĆ.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).