Lot wraca do treningów

Pierwsze zajęcia w nowym sezonie odbędą się 13 lipca o godzinie 18.30 na boisku przy szkole.

Natomiast w środę drużyna rozegra pierwszy sparing, przeciwnikiem będzie Orlik Blachownia.

Mecz odbędzie się w Konopiskach na stadionie przy szkole o godzinie 18:30

 

Lot Konopiska zaprasza na otwarty  trening  15 lipca godz. 18.30 wszystkich chętnych, którzy chcieli by reprezentować klub Lot Konopiska w rozgrywkach klasy okręgowej.

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).